ISWARI

2010 m. buvo sukurtas portugalų prekės ženklas ISWARI. Jis greitai tapo supermaisto rinkos lyderiu, savo unikalia filosofija ir produktais įsitvirtinęs daugiau nei 18-oje šalių. ISWARI įkūrėjas Gonçalo Sardinha savo sėkmės istoriją pradėjo gamindamas produktus savo šeimai ir draugams. G. Sardinha iki šiol tiki savo svajone – kurti Portugalijos ir viso pasaulio žmonėms supermaisto produktus, kurie pakeistų tūkstančių žmonių gyvenimo būdą.

Supermaistas – tai maisto produktai, turintys daug mikroelementų, itin naudingų sveikatai: vandenyje ir riebaluose tirpių vitaminų, mineralinių druskų ir oligo elementų. ISWARI produktai apima platų asortimentą: nuo sveikų pusryčių mišinių, proteino miltelių iki detoksikacijai skirtų produktų ir sveikų užkandžių. ISWARI produktuose nėra žmogaus sveikatai kenksmingų ingredientų, gyvulinės kilmės medžiagų, sojos, pieno, glitimo ar rafinuoto cukraus.

ISWARI senovės sanskrito kalba reiškia „deivę“, simbolizuojančią tris vertybes: sveikatą, skonį ir išmintį.

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą, pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Skaityti daugiau