Naujiena! Siuntas pristatome į VENIPAK paštomatus.

Apie ASSORTI

„Assorti“ yra apie skonį, kokybę ir įvairovę

Sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama, netiesa - dėl jo ginčijamasi netgi labai. Nesiginčijama dėl kokybės. Jos visi nori kuo geresnės, tiesa, nevienodai supranta.

Platus ir originalus asortimentas

Mes dėl skonio nesiginčijam, o pateikiam geriausius jo pavyzdžius pačių įvairiausių produktų, krypčių ir virtuvių mėgėjams. Pas mus rasite itališkų, ispaniškų, prancūziškų, vokiškų, lietuviškų prekių, būdingų Viduržemio jūros ir Azijos virtuvės produktų. Assorti rasite ir geriausius lietuvių gamintojų produktus - nuo rūgpienio ir raugintų kopūstų iki šakočių ir šokoladų.

Mūsų vizitinė kortelė - gourmet sūrių pasirinkimas. Jei sunku išsirinkti, pasitarkite su pardavėju ir būtinai apsilankykite parduotuvėse penktadieniais, kai vyksta sūrio degustacijos. Žinoma, sekite mūsų naujienlaiškį!


O kaipgi sūriai be kumpio? Itališki, ispaniški ir lietuviški mėsos gaminiai yra ta parduotuvės dalis, kurią aplanko bene daugiausia klientų.
Trumai, pesto ir užtepėlės, alyvuogės ir artišokai, džiovinti pomidorai, konservuotos jūros gėrybės – kiekvienas jų gali būti stalo akcentas.
Šiltajam sezonui spalvinga ispaniška kombučia, vakarėliams – putojanti arbata iš Prancūzijos. Ir, žinoma, šokoladas: šveicariškas, prancūziškas, lietuviškas. Visų spalvų ir formų, traškus ir minkštas, su apelsinais, riešutais ir, žinoma, su meile.

Ir klasika, ir alternatyvos

Pas mus rasite geriausius kategorijų atstovus: Tradicinį balzaminį Modenos actą, polifenolių kupiną itališką extra virgin alyvuogių aliejų, Genujos pestą, tikrą graikišką fetą, Parmos kumpį, Castelvetrano alyvuoges, belgiškus triufelius, japonišką miso.

Tačiau nemažiau mums svarbūs šiandienos vartojimą atspindintys produktai, tokie kaip augalinis pienas ir riešutų sviestas, krekeriai su daugiau baltymų, baltyminiai batonėliai, funkciniai gėrimai. Jogurtai iš ožkų ir avių pieno, delikatūs mėsos pakaitalai. Gaminiai be glitimo ir su mažiau cukraus.

Svarbiausia, kad viską galite nusipirkti vienoje vietoje. Mes turime ne tik skanėstų savaitgaliui ir dovanų einant į svečius, bet ir pilnam jūsų kasdienos krepšeliui.

Kas yra kokybė Assorti?

Tai patikimas gamintojas, gera sudėtis, technologija ir receptūra. Būdami skoniui ištikimi, netraukiame į savo asortimentą produktų, kurių skonis išgautas dirbtinai – skonio stipriklių pagalba. Atsirinkdami taip pat atidžiai vertiname dažiklius, kvapiklius, konservantus ir kitus maisto priedus. Teikiame pirmenybę ekologiškiems, saugomos geografinės nuorodos, ūkių (artisan) gamybos produktams.

Meilė maistui ir skonio nuotykiai vienija mūsų klientus ir darbuotojus. Mes dirbame, kad jums būtų skaniau gyventi.

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą, pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Skaityti daugiau