BUTLERS

1932 m. buvo įkurtas airių šeimos verslas BUTLERS, užsiimantis išskirtinio šokolado gamybos amatu. Kiekvieną dieną atsidavusių konditerių komanda, sukaupusi milžinišką patirtį, kuria nepamirštamo skonio pieninius, juoduosius ir baltuosius šokoladus, aksominio švelnumo triufelius ir kitus šokoladinius skanėstus, kurių galite įsigyti ir parduotuvėse ASSORTI.

Bendrovę įkūrė Marion Butler, kuri savo prabangaus šokolado kūrinius pavadino „Chez Nous Chocolates“. BUTLERS pirmąją prekybos vietą atidarė 1989 m. garsiojoje Dublino parduotuvių Grafton gatvėje. Dabar BUTLERS šokoladinių Airijoje yra net 24-ios. Jos įkurtos ir Artimuosiuose Rytuose, Pietų Azijoje. BUTLERS šokoladų galima įsigyti daugiau nei 40-yje šalių ir 60-yje oro uostų visame pasaulyje. 

Pasauliniai apdovanojimai „Great Taste Awards“ yra laikomi patikimiausiais maisto ir gėrimų gamintojų apdovanojimais. Iki šiol BUTLERS sukaupė per trisdešimt „Great Taste Awards“ apdovanojimų, kurie yra tikras aukščiausios kokybės produkto ir skonio įvertinimas.

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą, pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Skaityti daugiau