Tradiciniai itališki Colomba pyragai jau Assorti!

Kokios Velykos be puraus tradicinio itališko Colomba LOISON pyrago! Jo populiarumo paslaptis slypi puikiai atrinktuose ingredientuose ir 72 valandų gamybos procese. LOISON skiria daug dėmesio kiekvienam kepimo proceso žingsniui, kad išlaikytų ilgametę produktų kokybę ir skonį.

Velykinius LOISON pyragus iš kitų išskiria Sonia Design kurtas unikalus pakuočių dizainas. Kiekvienas Colomba pyragas yra supakuotas į kruopštaus rankų darbo įpakavimus. Autentiški raštai ir ornamentai, elegantiškas pakavimo popierius, tvirtos dėžutės bei plono audinio juostelės puošia šventinius pyragus.

Tradicinis Velykų pyragas Colomba yra balandžio formos, kuri simbolizuoja taiką. Šis gardus skanėstas gali būti patiekiamas kartu su plakta grietinėle, šviežiais vaisiais ir uogomis, šokolado ir riešutų kremu bei karštos arbatos ar kavos puodeliu. LOISON – Jūsų šventiniam stalui!

Filtrai
Kategorija
Kaina
   
Prekės ženklas
Pagaminta
Rasta prekių: 12
Rasta prekių: 12
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications