PERLE NOIRE

Ikrų gamybos kompanija „Perle Noire“ buvo įkurta Perigorde, Prancūzijoje 1997-aisiais metais kelių žuvininkystės entuziastų ir specialistų. Gamintojas siūlo aukščiausios kokybės Sibirinio eršketo (Acipenser baerii) ikrus. Ši žuvies rūšis, kilusi iš Sibiro ežerų, atkeliavo į Prancūziją prieš maždaug 30 metų. Ji gali būti auginama tik švariame vandenyje. Subręsta per 8–10 metų, tik tada galima išgauti skaniausius ikrus.

Ikrų gamyba yra gana ilgas ir kruopštus procesas. Iš žuvies patelės išgauti ikrai rūšiuojami pagal spalvą, dydį ir tvirtumą, nuplaunami, išdžiovinami, pasūdomi ir brandinami. Brandinimas vyksta skardinėse talpose, -2 °C temperatūroje. Šio gamybos etapo trukmė priklauso nuo norimo išgauti skonio, tai gali trukti nuo 2 savaičių iki 1 metų. Sibirinio eršketo ikrai visame pasaulyje vertinami dėl savo išraiškingo skonio.

Filtrai
Kategorija
Kaina
   
Pagaminta
Rasta prekių: 2
Rasta prekių: 2
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications