OXMEAT

Sausai brandintos Angus jautienos ir veršienos krautuvėlė „OxMeat“ buvo įkurta vadovaujantis principu „nuo lauko iki stalo“. Ją įkūrė trys ūkininkai, kiekvienas jų specializuojasi tik tam tikros veislės galvijų veisime ir auginime. Jų produkcija yra išskirtinė tuo, kad visi ekskliuzyviniai galvijai pirkti Europos aukcionuose ir tik po visapusiškų genetinių tyrimų atgabenti į Lietuvą, taip užtikrinant pačią aukščiausią kiekvienos veislės genetinį standartą. Ypatingą skonį mėsai suteikia marmuringumas, todėl „OxMeat“ tiekia būtent Aberdeen Angus jaučio mėsą.

Tai ne tik maisto produktai, bet ir ištisa gero kepsnio filosofija, skatinanti pačius mylimiausius susiburti, ragauti ir dalytis.

Filtrai
Kategorija
Kaina
   
Pagaminta
Rasta prekių: 14
Rasta prekių: 14
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications