FUR

FÜR – tai tvarus ir novatoriškas prekės ženklas, sukurtas šeimos įmonės „Voelkel“ Vokietijoje. Keturios šeimos Voelkel kartos jau beveik visą šimtmetį puoselėja aukščiausios kokybės ekologiškų, biodinaminių, be jokio pridėtinio cukraus vaisių ir daržovių sulčių, taip pat gaiviųjų gėrimų FÜR gamybos tradicijas.

Meilė iš kartos į kartą perduodam amatui, didelis entuziazmas ir žavėjimasis gamtos turtais lydėjo šeimos verslą nuo pat pradžių. Voelkel šeima valdo holistinį biodinaminį žemės ūkį, kuris yra oficialiai patvirtintas ir sertifikuotas „Demeter“, didžiausios pasaulyje oficialios biodinaminius gėrimus sertifikuojančios organizacijos.

Filtrai
Kategorija
Kaina
   
Kilmės šalis
Savybės
Rasta prekių: 11
Rasta prekių: 11
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija