FROMI 

„Fromi“ yra gurmaniškų sūrių tiekėjas, kuris siūlo įvairų minkštųjų ir kietųjų sūrių asortimentą: fondiu, kamambero, bri, kreminį, ožkų pieno ir daug kitų. Sūriai gaunami tiek iš įvairių mažų sūrinių Europoje, kuriose jų gamybos ypatumai perduodami iš kartos į kartą jau daugelį metų, tiek iš plačiai žinomų gamintojų. Galite rinktis iš žolelėmis, uogomis ar triufeliais pagardintų sūrių, taip pat išskirtinai brandintų net 30 mėnesių.

Tiekėjas siekia patenkinti kiekvieno gurmano lūkesčius ir yra žinomas visame pasaulyje ne tik dėl plataus asortimento, bet ir dėl kokybės. Griežtai rūpinamasi visų produktų organoleptine ir bakteriologine kokybe, kad jie būtų ne tik skanūs, bet ir naudingi.

Filtrai
Kategorija
Kaina
   
Pagaminta
Savybės
Rasta prekių: 10
Rasta prekių: 10
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications