9 MEDŪS

„9 medūs“ – tai šeimos bitynas, kur dirba tik šeimos nariai, stengiantys atkurti iš kartos į kartą perduodamas šeimos bitininkavimo tradicijas, gerbiantys vartotoją ir bites. Medus yra renkamas Šiaurės rytų Lietuvoje, švariose miškingose ir pievų kupinose vietovėse, toli nuo intensyvaus ūkininkavimo vietų, miestų ir didelių pramonės objektų. Medus turi Nacionalinės kokybės ženklą, įrodantį medaus unikalumą. Bičių lankomose vietose auga įvairiausių augalų, todėl medus yra išskirtinių skonių, kvapų bei spalvų.

Gamintojo medus bei medaus produktai yra ne tik puikus desertas, gamintis pakeisti kitus saldumynus, bet ir maistas, ryte suteikiantis energijos, o vakare suteikiantis nusiraminimą ir šilumą.

Filtrai
Kategorija
Pagaminta
Rasta prekių: 10
Rasta prekių: 10
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications