Blynai su klevų sirupu

Reikės:

1 puodelis universalių miltų 

2 šaukštai cukraus

1 1/2 a.š. kepimo miltelių

1/2 šaukštelio sodos

1/2 šaukštelio stambios druskos

1 1/4 puodelio pasukų

2 šaukštai nesūdyto sviesto

1 didelis kiaušinis

8 griežinėliai bekono

klevų sirupas

Įkaitinkite orkaitę iki 120 laipsnių.

Dubenyje suplakite miltus, cukrų, kepimo miltelius, sodą ir druską. Kitame dubenyje suplakite pasukas, ištirpintą sviestą ir kiaušinį. Supilkite miltų mišinį į pasukų mišinį ir viską išmaišykite.

Sudėkite bekono juosteles į didelę keptuvę ir kepkite ant vidutinės-aukštos ugnies, kol pasirodys riebalai ir šoninė paruduos iš vienos pusės, nuo 5 iki 6 minučių. Apverskite ir kepkite, kol taps aukso spalvos ir trapi, nuo 1 iki 3 minučių. Nusausinkite bekoną ant popierinių rankšluosčių. Nupilkite visus riebalus iš keptuvės, pasilikite tik 1 šaukštelį riebalų iš keptuvės (rezervuojame kitiems tikslams).

Įkaitinkite keptuvę. Supilkite tešlos vienam blynui į keptuvę, o ant viršaus uždėkite po vieną bekono gabaliuką. Kepkite, kol kai kurie burbuliukai ant blyno viršaus sprogs, apie 2 minutes. Su mentele, atsargiai apversti blynus ir kepkite, kol paruduos, apie 2 min. Perdėkite į šildančią orkaitę ir kepkite toliau, jei reikia pridedant daugiau kumpio riebalų. Patiekite su klevų sirupu.

 

Receptas iš www.marthastewart.com 

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija