TOP 10 dovanų idėjų MAŽIESIEMS

Čia rasite TOP 10 dovanų idėjų MAŽIESIEMS! Rinkitės lavinamuosius žaidimus, kosmetikos rinkinius ar tiesiog smagius žaislus.

  1. Rinkinai vaikams CHILDS FARM 

Rinkitės iš skirtingų CHILDS FARM rinkinių vaikams. Pirmąjį rinkinį sudaro: vonios putos ekologiškų apelsinų kvapo 250ml (1 vnt.), kūno ir plaukų prausiklis gervuogių ir eko obuolių kvapo 250ml (1 vnt.) bei kosmetinė 1 vnt. Antrasis: vonios putos ekologiškų aviečių kvapo 250ml (1 vnt.), kūno ir plaukų prausiklis saldžiųjų eko mandarinų kvapo 250ml (1 vnt.) ir kosmetinė 1 vnt. Su natūralios kilmės ingredientais ir ekologiškų vaisių ekstraktu.

  1. Štampukų rinkiniai MELISSA & DOUG

38 dalių štampukų rinkiniai vaikams, kurie skatina spalvų pažinimą, modeliavimą, atminties įgūdžius, smulkiosios motorikos vystymąsi bei kūrybiškumą. Rinkiniai puikiai tinka pasakoti istorijas, kurti meno projektus, atvirukus bei dekoruoti sąsiuvinius.

  1. Vaikiška taupyklė DJECO su spynele, 1 vnt. 

Žavinga skrynelė – taupyklė skirta pinigų taupymui. Joje yra skylutė su metaliniu kraštu, pro kurią metamos monetos. Skrynelė turi spynelę su dviem rakteliais, norint pasiimti sutaupytus pinigus.

  1. DJECO kuprinė

Gražus, iliustruotas krepšys, skirtas vaikams eiti į mokyklą, darželį ar į lauką. Puikiai tiks susidėti žaislus, knygutes ar kitus mažųjų daiktus. Rekomenduojamas amžius: nuo 3 metų.

  1. Žaidimo rinkinys MELISSA & DOUG „Horse Care“, 1 vnt.

Jojimo ir arklidžių reikmenys arkliuko priežiūrai. Rinkinyje: pliušinis arkliukas, 4-ios prie kanopų prilimpančios pasagos, nešiojamas aptvaras, lipdukai su vardais, dvipusė lentelė su informacija, šepetys, šukos, kempinė, kibirėlis, balno padas, antklodė, kamanos, balnas, šieno kupeta*, grūdai*, morka*, šieno laikiklis, kibirėlis pašarui, vandens girdykla. *maistas yra žaislas, neduokite jo tikriems gyvūnams.

  1.  Žaislinis gydytojo įrankių rinkinys MELISSA & DOUG „Doctor's Kit“, 1 vnt.

MELISSA & DOUG gydytojo rinkinys suteiks Jūsų vaikams daug įdomių žaidimo akimirkų. Įrankiai atrodo labai tikroviški. Rinkinyje yra viskas, kad Jūsų vaiko „pacientas“ pasijustų geriau. Mažasis „gydytojas“ galės patikrinti klausą ir regą, susidėti įrankius ant specialaus padėklo ar į indą, ištirti akis, ausis, refleksus, pamatuoti temperatūrą, lankyti pacientus namuose, „gydyti“ sumušimus ar įbrėžimus.

  1. Spalvinimo vandeniu rinkinys MELISSA & DOUG „Let's Explore“, 1 vnt.

Šis žaislas skatina vaikus užmegzti ryšį su gamta, pasitelkti vaizduotę žaidžiant ir atrasti nuotykių lauke džiaugsmą. Taip pat skatina smalsumą ir pasitikėjimą. Daugkartinio naudojimo puslapiai yra balti su paprastais linijų brėžiniais, kuomet yra sausi. Spalvos ir raštai atsiskleidžia sušlapinus, o raudonas lęšis parodo dar daugiau piešinių tam tikrose vietose. Nuostabus žaidimas Jūsų vaikams!

  1. Origami DJECO lėktuvai

Šis DJECO Origami lėktuvų modeliavimo popierius yra postūmis mažuosius sudominti šiuo gražiu menu. Rinkinyje yra 20 lapų iš kurių bus galima išlankstyti 20 lėktuvėlių. Kiekvienas lėktuvėlis turi ir savo pilotą! Kai jau lėktuvai bus išlankstyti ir galės skristi – surenkite varžybas! Skirtas 7-12 metų vaikams.

  1. Žaidimo rinkinys MELISSA & DOUG „Safari Animal Rescue“, 1 vnt.

Šis medinių figūrėlių rinkinys padeda ugdyti vaikų rankyčių miklumą, kūrybiškumą ir vaizduotę, figūrėles sudedant į tam skirtas vietas. Puikus žaislas mažiesiems, nes tinka nuo 2 metų.

  1. Žaislinis virtuvės puodų ir keptuvių rinkinys MELISSA & DOUG, 1 vnt.

Nerūdijančio plieno rinkinyje yra: kiaurasamtis, puodas su dangčiu, 2 keptuvės, 2 mediniai įrankiai, stovelis. Puikus būdas linksmai žaisti!

 

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija