SUZTAIN – tvarus pasirinkimas jums ir jūsų namams

SUZTAIN – iš Danijos kilęs ekologinis prekės ženklas, įkurtas 2016 metais aistringų, didelę verslo patirtį turinčių žmonių komandos. Šis prekės ženklas rinkoje žinomas dėl išskirtinės kokybės ir tvaraus požiūrio į mus supančią gamtą. SUZTAIN produktai – tai aplinkai nekenksmingo sprendimo garantas.

SUZTAIN siūlo tik tvarius produktus: nuo burnos priežiūros priemonių iki namų buities gaminių, kurie sumažina kenksmingų cheminių medžiagų naudojimą bei padeda saugoti aplinką. Prekės ženklas SUZTAIN nuolat plečia savo produktų asortimentą, darant kuo mažesnį poveikį aplinkai – tiek gaminant produktus, tiek juos naudojant kasdienybėje.

Asortimente rasite itin aukštos kokybės, draugiškų aplinkai dantų šepetėlių, kurie padeda sumažinti net 97 % išmetamo plastiko lyginant su įprastais dantų šepetėliais. Visi dantų šepetėliai pagaminti iš atsakingai auginamų bambukų. Burnos higienai skirta ir ekologiška dantų pasta SUZTAIN, pagaminta iš 99 % natūralių ingredientų, o iš jų 22 % – ekologiški. Dažnai keliaujantiesiems pravers SUZTAIN bambukinė dantų šepetėlio dėžutė, pagaminta iš ekologiškų, tvariai auginamų bambukų.

Pristatome naujieną ir moters higienai – menstruacines taureles SUZTAIN, pagamintas iš medicininės termoplastinės gumos. Taurelės visiškai neturi silikono, latekso, BPA ir ftalatų. Taip pat SUZTAIN asortimente rasite ekologiškus kasdienius higieninius paketus, pagamintus iš ekologiškos medvilnės ir biologiškai skaidomos biopolimero plėvelės.

Namų buičiai skirtame asortimente rasite kompostuojamas indų plovimo kempinėles, pagamintas iš 100 % plaušenės (lot. Luffa) pluošto, kompostuojamus maišelius, kurių sudėtyje nerasite GMO ar mikroplastikų, ekologiškus maišelius sveriamiems vaisiams ir daržovėms, kurie pagaminti iš GOTS sertifikuotos ekologiškos medvilnės. Bei įvairių bambukinių įrankių virtuvei: nuo bambukinio gremžtuko keptuvėms ir puodams iki stovo virtuvės įrankiams ar padėkliuko, skirto karštiems indams.

Atraskite SUZTAIN – ekologiškus produktus iš Skandinavijos.

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija