PIACERI MEDITERRANEI – Viduržemio jūros regiono gaminiai be gliuteno

PIACERI MEDITERRANEI prekės ženklas atsirado, kai geriausi Italijos mitybos specialistai sujungė jėgas su farmacijos ir ligų diagnostikos įmone „Eurospital SpA“. „Eurospital SpA“ kartu su gydytojais ir mitybos sektoriaus ekspertais daugiau nei dvidešimt metų dirbo tiriant ir diagnozuojant gliuteno netoleravimą ir pelnė tarptautinį pripažinimą. „Eurospital SpA“ įsipareigoja skirti visą dėmesį žmonėms, kurie netoleruoja gliuteno, kad jie vėl galėtų atrasti pilnavertį gyvenimą, malonų, skanų bei subalansuotą gyvenimą ragaujant įprastą maistą.

Visi PIACERI MEDITERRANEI produktai sukurti tiems vartotojams, kurie privalo maitintis begliuteniais produktais. PIACERI MEDITERRANEI – tai nepakartojamas skonis ir užtikrintas maisto produktų saugumas. Gamintojai itin griežtai kontroliuoja plataus asortimento gamybą: visi produktai – 100 % be gliuteno.

PIACERI MEDITERRANEI visa produktų linija yra be gliuteno, kuri leidžia atrasti iš naujo visus fantastiškus tradicinės itališkos virtuvės skonius. Daugybė puikių geros ir sveikos mitybos patiekalų, pagrįstų Viduržemio jūros regiono maisto modelio principais, mitybos ir gyvenimo būdo stiliumi, kuris visada buvo pripažintas vienas iš sveikiausių ir subalansuotų. Visi žinome, kad maistas daro didžiulę įtaką mūsų visų sveikatos būklei, o atlikti tyrimai tai įrodė: laikantis kai kurių paprastų mitybos taisyklių ir praktikuojant aktyvų gyvenimo būdą, galima išvengti ir suvaldyti daugybę problemų!

Prekės ženklo PIACERI MEDITERRANEI įkūrėjai siekia visiems, netoleruojantiems gliuteno, sukurti gyvenimą, nesiskiriantį nuo toleruojančių gliuteną žmonių. Gyvenimą kupiną linksmybių, gero maisto ir įvairiausių skonių. Platus PIACERI MEDITERRANEI asortimentas gali patenkinti įvairiausių produktų poreikį: įskaitant makaronus, miltus, duoną, užkandžius, sausainius, pistacijų kremą ir pyragus.

Kiekvienas PIACERI MEDITERRANEI produktas suteikia tikrai išskirtinį skonį: išbandykite juos jau dabar!

> Naujienlaiškio prenumerata <

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija