Pasinerkite į skonių nuotykius! Želė pupelės JELLY BELLY

Pirmąją želė pupelę 1800-aisiais sukūrė nežinomas amerikiečių saldainių gamintojas. 1861 m. reklamoje buvo rekomenduojama siųsti želė pupelių kareiviams, kovojusiems pilietiniame kare. Garsiausių pasaulyje želė pupelių gamintojas JELLY BELLY CANDY pradėjo savo veiklą 1869-aisiais. O ją tęsia Goelitzų šeimos palikuonys. Jau daugiau nei visą amžių JELLY BELLY CANDY gamina visame pasaulyje žinomus saldumynus – nostalgiją keliančius įvairiausių skonių saldainius.

Garsiųjų JELLY BELLY želė pupelių asortimentas itin platus: be 50 oficialių JELLY BELLY saldainių skonių, nuolat sukuriami vis nauji skoniai ir specialios saldainių kolekcijos.

Prezidento Ronaldo Reigano silpnybė

Prekės ženklas JELLY BELLY išpopuliarėjo visoje Amerikoje, kai skaniosios pupelės buvo pristatytos tuometiniam Kalifornijos gubernatoriui – Ronaldui Reiganui. 1973-iaisiais R. Reiganas savo laiške JELLY BELLY įmonei rašė: „Vargu, ar sugebėtume pradėti susitikimą ar priimti sprendimą su savo kolegomis, jei nepaleistume per rankas indo su želė pupelėmis.“

Dar vienas įdomus faktas, jog iš 10 000 JELLY BELLY pupelių pagamintas prezidento Ronaldo Reigano portretas dar ir dabar kabo prezidento bibliotekoje Simio slėnyje, Kalifornijoje.

Beprotiškas JELLY BELLY skonių pasaulis

Net du dešimtmečius, iki pat 1998 m., JELLY BELLY pupelių skonis „Labai vyšninis“ buvo pats populiariausias. Bet pasirodžius „Spragintų kukurūzų“ pupelių skoniui „Labai vyšninio“ skonio pupelėms teko perleisti populiariausiojo saldainio vardą. 2003 m. „Labai vyšninė“ JELLY BELLY pupelė sugrįžo į aukščiausią poziciją – jų buvo parduota 8 mln. vienetų! Ir iki šiol tarp skirtingų pupelių skonių vyksta įnirtinga kova.

Kviečiame atrasti garsiausias pasaulyje želė pupeles JELLY BELLY! Nuo klasikinių, daugeliui žinomų skonių – tokių kaip mėlynių, gimtadienio torto, kramtomosios gumos, žaliosios arbatos, braškinio sūrio pyrago, vanilės, meliono – ar iki rūgščių citrinos, vyšnios, vynuogės, obuolio ir apelsino skonio pupelių.

Nuobodžiaujate su vaikais? Išbandykite JELLY BELLY BEAN BOOZLED ruletę!

Visas šio saldainių žaidimo smagumas tas, jog želė pupelės gali atrodyti identiškos, bet skonis skirtis. Pasirinkę saldainį iš tiesų nežinosite, ar teks ragauti šokoladinio pudingo, ar konservuoto šunų ėdalo skonio saldainį. O gal įsidėję saldainį į burną suprasite, jog tai buvo ne spragėsių, bet supuvusio kiaušinio skonio pupelė!

Šis ruletės žaidimas ne tik suburs visą šeimą, bet ir privers garsiai kvatotis tiek vaikus, tiek suaugusiuosius.

Naujienlaiškio prenumerata

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija