Naujienos - Medina riešutai

Assorti lentynas papildė naujienos iš Ispanijos. Kviečiame susipažinti su užkandžių meistrais vadinamų brolių Medina produktais. Žmonės sako, kad geri produktai kalba patys už save, mes sakome, nebūtinai, tad papasakosime plačiau.

Medina šeimos verslas prasidėjo nuo mažos churros parduotuvėlės Madride. Patys broliai teigia, kad niekada nebūtų patikėję, kad Medina taps viena didžiausių užkandžius gaminančių kampanijų Ispanijoje, kurioje puikiai balansuoja tradicijos ir technologijos, net nuo 1960 m. Tačiau aukšta kokybės kartelė, išskirtiniai skoniai, bendradarbiavimas su mitybos specialistai, atliko savo darbą puikiai!

Į Assorti iš Medinos atsivežėme įvairių džiovintų vaisių, ekologiškų riešutų, sėklų bei naujieną - užkandžių mišinius NUTS TIME. Šie mišiniai buvo sukurti pagal mitybos specialisto Ramon de Cangas receptą. Jie pasirūpins Jūsų subalansuota mityba nuo ankstyvo ryto iki vakarėjančio sofa time. Tad kviečiame išbandyti puikių produktų.

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija