MORETTINO – itališkos tradicijos ir menas, sukuriantis tikrą kavą

Geras skonis negali gimti be žinių ir patirties. – prekės ženklo įkūrėjo sūnus Artūras Morettino.

MORETTINO yra autentiška meilės ir kavos istorija, prasidėjusi dar 1920 m. Sicilijoje, Viduržemio jūros širdyje. Keturios Morettino šeimos kartos per ilgą patirties šimtmetį sukūrė nepriekaištingos kokybės kavą, nuolat puoselėdami itališkas tradicijas ir kultūrą.

Mes mylime kavą. Prekės ženklo MORETTINO atstovai siekia dalintis autentiškos itališkos kavos patirtimi, gerbdami produktą, vartotojus ir aplinką. MORETTINO – tai lėta kava, išgaunama ekologiškai tvariu ir pagarbiu gamtai gamybos procesu, kuris išryškina natūralias kavos ypatybes.

Mes mylime gamtą. MORETTINO kavos entuziastai siekia visapusiškai gerbti produktą – nuo jo surinkimo iki patiekimo kavos gurmanams. Šis prekės ženklas turi sertifikuotą gamybos procesų ir kavos kokybės kontrolės sistemą.

Mes mylime kultūrą. Autentiškos kavos kultūros skleidimas yra viena iš pagrindinių MORETTINO vertybių, kuri kasdien įgyvendinama kuriant tobulą produktą. Kavos MORETTINO kūrėjai stengiasi derinti jau susiformavusį žinojimą su nuolatinių tyrinėjimų, studijų rezultatais ir plėtros procesu.

Norite atrasti daugiau kavos potyrių?

 

MORETTINO kavos muziejus yra sukaupęs plačiausią su kava susijusių objektų kolekciją Viduržemio jūros regione. Nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas „Morettino School of Coffee“ centre yra paremtas daugybe skirtingų mokymo programų: nuo kavos kilmės iki puodelio, atskleidžiančio intensyvų kavos pasaulį. „Morettino Coffee Lab“ eksperimentuoja su klasikiniais ir moderniais kavos gaminimo būdais: kuria filtruojamą kavą, kavos mišinius, maisto ir kavos derinius, espresą ir moką.

Kviečiame atrasti tikros itališkos kavos skonį!