LOVE & GREEN – gamtos, natūralumo ir meistriškumo darna

2011 m. sukurto Prancūzijos prekės ženklo LOVE & GREEN stiprybė – gamtos, natūralumo ir meistriškumo darna. LOVE & GREEN hipoalerginių produktų asortimentas itin platus: nuo ekologiškų sauskelnių, kūdikių higienos ir priežiūros priemonių iki moters intymiai higienai skirtų produktų – įklotų, paketų, servetėlių ir raminančio gelio intymiai higienai.

Céline‘os ir Gabrieliaus šeimos nuotykis

LOVE & GREEN istorija prasidėjo Céline‘os ir Gabrieliaus šeimoje, kai gimė jų pirmoji duktė. Dabar jau 4-erių ir 8-erių mergaičių tėvai nusprendė imti kurti ekologiškus produktus kūdikiams po to, kai keletą metų tyrinėjo kūdikiams skirtų produktų rinką. Jie suvokė, kad kūdikiams skirtuose gaminiuose dominuoja naftos perdirbimo būdu sukuriami produktai. O natūralūs ingredientai beveik visai išnykę.

Jauna šeima turėjo ambicijų sukurti kūdikių sveikatai ir aplinkai nekenksmingus produktus ir jiems pavyko! Natūralu, jog jauni tėvai ėmėsi sauskelnių gamybos, nes tai produktas, nuolat kontaktuojantis su itin jautria kūdikio oda. Po metų pasirodė LOVE & GREEN servetėlės, kurios yra be jokių nepageidaujamų, kūdikiui kenksmingų ingredientų. O dabar Céline‘a ir Gabrielius didžiuojasi natūralių higienos priemonių kūdikiui ir moteriai gausa.

Ekologiškos ir 100 % natūralios sauskelnės

LOVE & GREEN sauskelnės yra pirmosios sauskelnės Prancūzijoje, kurios yra 100 % natūralios ir nekenkiančios jautriai mažylių odai. Natūralu, kad sukūrus tokias sauskelnes atsirado poreikis ir kitoms natūralioms kūdikių priežiūros priemonėms: servetėlėms, prausikliams, kūno pieneliams. Taip gimė ir visa ekologiškų odos priežiūros produktų linija.

2017 m. LOVE & GREEN asortimentas buvo išplėstas moters higienai skirtais produktais, kuriuose nėra jokių nepageidaujamų ingredientų.

2018 m. ekologiškų kūdikių priežiūros produktų LOVE & GREEN linija išsiplėtė nuo ekologiško micelinio vandens, drėkinančio kūno pienelio iki kūno ir plaukų prausiklių. 

Atraskite LOVE & GREEN – tai, kas:

  • natūralu,
  • hipoalergiška,
  • be chloro, dažiklių, kvapiklių.