I+M – organiškos veido, kūno ir plaukų priežiūros priemonės

Kuriant ir gaminant I+M produktus, tradicijos ir žinios apie augalų efektyvumą yra derinamos su meile bei aistra gamtai. 1978 m. Vokietijoje įkurtas prekės ženklas gamina aukštos kokybės, BDIH (Vokietijos pramonės ir prekybos įmonių asociacijos) sertifikuotą natūralią kosmetiką, skirtą odos ir plaukų priežiūrai. Visa produkcija yra kuriama iš ekologiškų žaliavų bei veikliųjų medžiagų, kurios atitinka skirtingų odos ir plaukų tipų poreikius.

Įmonė yra socialiai atsakinga ir nuolat diegianti darnaus vystymosi principus. I+M vadovaujasi trimis pagrindinėmis vertybėmis: TEISINGA, ORGANIŠKA, VEGANIŠKA.

TEISINGA

Pagrindiniai I+M etikos principai: parama sąžiningai prekybai, paremtai solidarumu; aktyvus įsipareigojimas socialiniams projektams; vertės kūrimo skatinimas regionuose. 2014 m. I+M prekės ženklas įsteigė pirmąjį moterų prieglobsčio centrą Zambijos Respublikoje, padedantį kovoti prieš moterų smurtą ir skurdą. Taip pat 25 % pelno įmonė aukoja labdaros organizacijoms ir įvairiems socialiniams projektams.

ORGANIŠKA

Kosmetika gaminama naudojant tik ekologišką, šalto spaudimo aliejų, kuris nebuvo kaitinamas ar kitaip chemiškai apdorotas norint neutralizuoti kvapą ir spalvą. Nuo pat įmonės įkūrimo pradžios, I+M kruopščiai atrenka geriausios kokybės žaliavas, kurios atkeliauja iš ekologiškų žemės ūkių.

VEGANIŠKA

Visa I+M asortimente esanti kosmetika yra pagaminta be gyvūninės kilmės produktų bei neatliekant bandymų su gyvūnais. Ilgametė patirtis rodo, kad kosmetikoje esančios augalinės kilmės sudedamosios dalys yra efektyviausios ir nekenkia žmogaus odai bei plaukams.


Atraskite ir išsirinkite mėgstamiausius produktus Jūsų unikaliam grožiui puoselėti! Visas I+M natūralias veido, kūno ir plaukų priežiūros priemones rasite Assorti parduotuvėse ir www.assorti.lt

> Naujienlaiškio prenumerata <

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija