Ekologiškos biodinaminės sultys FÜR – tvaru ir sąžininga

Būti prieš ką nors lengva. Būti už kažką – tai požiūris.

FÜR – tai tvarus ir novatoriškas prekės ženklas, sukurtas šeimos įmonės „Voelkel“ Vokietijoje. Keturios šeimos Voelkel kartos jau beveik visą šimtmetį puoselėja aukščiausios kokybės ekologiškų, biodinaminių, be jokio pridėtinio cukraus vaisių ir daržovių sulčių, taip pat gaiviųjų gėrimų FÜR gamybos tradicijas.

Meilė iš kartos į kartą perduodam amatui, didelis entuziazmas ir žavėjimasis gamtos turtais lydėjo šeimos verslą nuo pat pradžių. Voelkel šeima valdo holistinį biodinaminį žemės ūkį, kuris yra oficialiai patvirtintas ir sertifikuotas „Demeter“, didžiausios pasaulyje oficialios biodinaminius gėrimus sertifikuojančios organizacijos.

Remiantis natūralaus maisto koncepcija ekologiško produkto gamintojas privalo remtis sąžininga prekyba ir ilgalaikiais asmeniniais santykiais su vaisių ir daržovių augintojais. 2011 m. FÜR įkūrė „Voelkel“ fondą ir savo įstatuose pateikė savo, kaip atsakingo verslo, socialinius ir ekologinius įsipareigojimus. Tai reiškia, kad atsakomybė už žmones ir gamtą ateityje išliks pagrindiniu Voelkel šeimos verslo principu.

Aukščiausios kokybės ekologiškų produktų prigimtis – biodinaminė