Ekologiški pieno produktai iš Šveicarijos – MOLKEREI

Ekologiškų pieno produktų gamintojo vardas MOLKEREI daugelį metų Šveicarijoje reiškia naujoves ir kokybę. Nuo 1986-ųjų metų MOLKEREI BIEDERMANN pieninėje buvo įkurtos naujos gamybos patalpos, kurios reguliariai atnaujinamos šiuolaikine įranga. Nuo 1989-ųjų įmonė įgijo licenciją perdirbti ekologišką pieną Šveicarijoje. O 2000 m. rudenį MOLKEREI BIEDERMANN pieninė buvo atnaujinta iš esmės modernizavus gamybą. Buvo įrengti nauji „Tetra-Top“ pakavimo įrenginiai, taip pat įmonėje ėmė veikti ekologiškas medžio drožlių šildymas.

Šiandien prekės ženklas MOLKEREI yra stipriai išvystytas ir įsitvirtinęs visoje Europoje. Prekės ženklas MOLKEREI siūlo platų ekologiškų pieno produktų asortimentą: nuo grietinės, grietinėlės, kefyro ir sviesto iki jogurto, varškės ir desertų. Taip pat gaminius be laktozės ir tinkamus vartoti veganams. MOLKEREI pieno produktai gaminami ne tik iš karvės, bet ir iš avių, ožkų, auginamų Šveicarijos pievose, pieno. Ekologišką MOLKEREI produkcija mėgstama ir vertinama tiek pačių šveicarų, tiek visos Europos šalių gyventojų.

Ekologišką pieną tiekiantys ūkininkai

Pienininkai, tiekiantys pieną pieninei MOLKEREI BIEDERMANN, yra svarbūs partneriai gaminant ekologiškus produktus. Pristatome kelis lojalius prekės ženklo MOLKEREI ūkininkus.

Emilis Neffas, Apenzelis. Ketvirtoji Neffų šeimos karta Emilis ir Andrea Neffai savo mažą ekologišką šeimos verslą valdo Alpenzelio papėdėje. Jų ūkis įsikūręs netoli garsaus mineralinio šaltinio Gontenbado. Emilis Neffas ekologišką produkciją gamina nuo 1997 m. 

Andris Furreris, Ciurichas. Ūkininkas Andris Furreris turi apie 180 avių ir į MOLKEREI BIEDERMANN pieninę atgabena daugiau nei 45 000 litrų pieno. A. Furreris savo avims ganyti naudoja 30 hektarų pievų. Avys šeriamos tik žole, kviečiais ir žolių silosu.

Sertifikuota kokybė 

Aukščiausia kokybė – būtinas sėkmės pagrindas. Nuolatinis augimas, pelningumas ir likvidumas, taip pat efektyvi logistika leidžia MOLKEREI BIEDERMANN įmonei būti nepriklausomai ir sąžiningai atsiskaityti su ekologiško pieno tiekėjais.

Kuo mažesnis kišimasis į gamtos procesus, aplinką ir tvarumas – aiškūs MOLKEREI BIEDERMANN prioritetai. Todėl prekės ženklo MOLKEREI atstovai organizuoja savo produktų perdirbimą, pakavimą ir transportavimą kuo ekologiškesniu būdu.

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications