ECOZONE – produktai sukurti iš augalinių ir natūralių ingredientų!

ECOZONE, kas jie?

ECOZONE yra šeimos verslas, kurį sukūrė šeima, kitoms šeimoms. Jie prieš 20 metų užsibrėžė tikslą sukurti tinkamas valymo priemones, be jokių nemalonių paslėptų ingredientų sudėtyje. ECOZONE šeima suprato, kad turi sukurti produktus iš augalinių ir natūralių ingredientų. Augalai yra visų jų gaminių formulių įkvėpimas.

ECOZONE, ką jie daro?

ECOZONE kuria efektyvius namų valymo, priežiūros sprendimus ir produktus su sąžiningomis ir švariomis formulėmis. Jie yra pasiryžę užtikrinti, kad vartotojams teikia tvarias alternatyvas visoms įprastoms namų valymo priemonėms, nes jų manymu namai turėtų būti saugūs ir švarūs žmonėms bei gyvūnams.

Kodėl ECOZONE tai daro?

Mes visi galime atlikti paprastus, mažus kasdienio gyvenimo pokyčius, kurie ilgainiui padarys didžiulį pokytį mūsų planetai. Štai dėl to jie sukūrėme platų produktų asortimentą kiekvienam namų centimetrui, pradedant drabužių skalbimo priemonėmis ir baigiant vamzdžių valikliu.

Nors jų ideologijoje ir pagrindinėje misijoje atsispindi tvarumas, tačiau jiems labai svarbus kiekvieno produkto veiksmingumas ir kokybė. Todėl jų produktai yra konkurencingi tarp kitų pirmaujančių neekologiškų prekių ženklų!

ECOZONE yra aplinką tausojanti įmonė ir žino, kad per pastaruosius kelis dešimtmečius CO² lygis labai padidėjo dėl daugelio priežasčių. Jie taip pat žino apie ypač toksiškas chemines medžiagas ir atliekas, kurios patenka į mūsų vandenynus ir sąvartynus.

Jie tiki, kad visi turėtų turėti galimybę naudotis aukštos kokybės ir už prieinamą kainą valymo produktais.

 

Kaip ECOZONE saugo gamtą?

Augaliniai ingredientai

Augalai yra galingi! Štai kodėl ECOZONE juos naudoja savo produktuose.

Veganiški produktai

Visi jų produktai yra veganiški. Tai reiškia, kad jie nenaudoja gyvūninės kilmės ingredientų, alkoholio ir pan.

Prieš bandymus su gyvūnais

ECOZONE yra „Cruelty-Free“ sertifikuota įmonė. Nei vieno produkto nėra išbandę su gyvūnais, taip pat jie nekenkia gyvūnams.

Gaminiai be plastiko

Jie vykdo misiją, kad sumažintų kuo daugiau plastiko pakuotėse. Stengiasi naudoti biologiškai skaidomas pakuotes. ECOZONE perdirba daug plastiko – naudodami senas pakuočių dalis ir paversdami jas naujomis pakuotėmis arba naudojant perdirbamas medžiagas ir butelius.

Biologiškai skaidomas produktas gali saugiai ir greitai suskaidyti.

Nekenksmingi naminiams gyvūnams

Be to, kad jų produktai būtų saugūs žmonėms, jie atsižvelgia taip pat į mūsų naminius gyvūnus. ECOZONE produktuose nerasite jokių gyvūninės kilmės medžiagų!

Natūralūs ingredientai

Natūralių žaliavų naudojimas yra ECOZONE vykdomos misijos dalis, kad mūsų visų planeta būtų švari ir laiminga. Kiekvienam produktui reikia savo formulės, kad jis galėtų atlikti savo funkciją taip, kaip reikia!

Jie tiki augalų galia ir viskuo, ką gali pasiūlyti gamta, todėl įtraukia gamtos veiksmingumą į savo gaminių formules, pašalindami bet kokius nemalonius ir toksiškus ingredientus.

Alergija

Daugelis jų produktų yra patvirtinti „Allergy UK“. Tai reiškia, kad neturėtumėte jaudintis dėl daugumos produktų naudojimo. Tiesiog atkreipkite dėmesį į „Allergy UK“ logotipą ant kiekvieno produkto pakuotės.

PETA

ECOZONE didžiuojasi, kad juos patvirtino PETA. Zuikio logotipą galite rasti ant kiekvieno produkto pakuotės.

 

Biologinė ar ne biologinė skalbimo priemonė? Kalbant apie daugumą valymo priemonių, pagrindinis skirtumas yra tarp biologinių ir ne biologinių valiklių. Iš esmės biologiniuose valikliuose yra fermentų, kurie gali veiksmingiau naikinti užsispyrusias dėmes, o ne biologiniai valikliai susideda iš kitų, natūralesnių ingredientų. Ne biologiniai plovikliai gali būti malonesni odai, juos dažniausiai naudoja jautresnės odos ir alergiški žmonės.

Jūs manote, kad jums reikia biologinio ploviklio naikinimo galios? ECOZONE ne biologinių produktų formulės buvo sukurtos taip, kad atitiktų įprastų cheminių ploviklių valymo galią, naudojant specialiai sukurtus augalinius ingredientus. Jie gerai valo net esant šaltai temperatūrai ir puikiai tinka tiek baltiems, tiek spalvotiems drabužiams. Tai produkcija keičianti požiūrį!

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications