CANTERO DE LETUR – ekologiški karvių, ožkų ir avių pieno produktai

Nuo 1990 m. CANTERO DE LETUR rinkai teikia tik aukščiausios kokybės ekologiškus pieno produktus. Gaminant iš karvių, ožkų ir avių pieno, gaunamas platus jogurtų, kefyro, šviežių sūrių ir pieno asortimentas, kuris yra visiškai natūralus ir be priedų.

CANTERO DE LETUR vertybės – gyvūnų gerovė ir laisvė, pagarba dirbamai žemei bei vienodos žmonių darbo sąlygos. Įmonė laikosi ekologiškų produktų sertifikavimo standartų ir stengiasi atitikti visas griežtas nuostatas. Kadangi CANTERO DE LETUR užtikrina gyvūnų laisvę ir gėrį, šie duoda sveiką ir saugų pieną, iš kurio vėliau vartotojams suteikiama galimybė mėgautis ypač natūraliais ir skaniais pieno produktais.

Pagrindiniai gyvūnų gerovės principai:

  • Dideli plotai laisvai judėti;
  • Švarūs ir gerai vėdinami tvartai;
  • Rūpestingas gydymas (be skausmo ir streso);
  • Sveika mityba;
  • Kasmetinė sveikatos patikra;
  • Natūralus gydymo būdai.


CANTERO DE LETUR gamina jogurtus iš trijų rūšių pieno: ožkų, karvės ir avių. Tačiau pats populiariausias tarp vartotojų yra ožkų pieno jogurtas, kuris rekomenduojamas alergiškiems žmonėms. Ieškantys kaip sumažinti kalorijų kiekį savo mityboje, CANTERO DE LETUR siūlo liesų jogurtų liniją. Netoleruojantys laktozės arba turintys virškinimo problemų, galės skanauti jogurtus be laktozės. O mėgstantys kreminę tekstūrą, turės progą išbandyti graikiško karvės arba ožkos pieno jogurtus.

Kefyras turi tiesioginį ryšį su jogurtu, tačiau skirtingai nuo jo, kefyras yra dvigubai labiau fermentuotas. Dėl šios priežasties, žmogaus organizmas šį produktą lengviau toleruoja ir virškina. Kefyro skonis yra šiek tiek rūgštesnis nei jogurto, o jo tekstūra yra skystesnė. CANTERO DE LETUR gamina karvių, ožkų ir avių kefyrą iš natūralaus ir nugriebto pieno. Prekės ženklo asortimente galėsite rasti tradicinio kefyro, jogurto kefyro bei vandens kefyro gėrimų.

Taip pat CANTERO DE LETUR gamina sūrius iš ekologiško, šviežio ir natūralaus pieno. Gaminiai yra švelnaus aromato, kreminės konsistencijos bei nepaprastų skonio savybių. Idealiai tinka vartoti vieną, gardinti salotas ar tiesiog ruošti kaip lengvą užkandį kartu su vaisiais ar uogienėmis.

Tuo tarpu ekologiškas CANTERO DE LETUR pienas pasižymi maistingumu ir išskirtinai natūraliu skoniu. Auginamos karvės, avys ir ožkos yra šeriamos tik sertifikuotose ekologiniuose ūkiuose užaugintais pašarais, grūdais ir daržovėmis. Pienas surenkamas kiekvieną dieną ir iškart gaminami produktai, kurie termiškai apdorojus tampa saugūs tolimesniam vartojimui. Ir visas šis procesas atsispindi ekologiškame šviežio ir natūralaus pieno skonyje.

Tad rinkitės Jums patinkantį produktą iš plataus CANTERO DE LETUR asortimento. Atraskite sveiką ir natūralų maistą, kuris būtų naudingas ne tik žmogui, bet ir pagamintas gerbiant gyvūnų laisvę ir gerovę.

> Naujienlaiškio prenumerata <

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija