BUTLERS – 90-metį tobulintos airiško šokolado tradicijos

1932 m. Marion Butler sukurtas prekės ženklas BUTLERS priklauso airių šeimai. Viskas, ko pasiekė gilias tradicijas turintis šokolado verslas, – tai nuoseklaus komandinio darbo rezultatas. BUTLERS vertybės nesikeičia jau beveik visą amžių – kurti skaniausius šokoladus ir skirti ypatingą dėmesį kiekvienam klientui.

Šiuo metu Dubline įsikūrusioje BUTLERS gamykloje ir šokoladinių tinkle „Butlers Chocolate Café“ dirba virš 400 darbuotojų. Šeimos ir santarvės etosas persmelkia ypatingą prekės ženklo BUTLERS kultūrą, perduodamą iš kartos į kartą. Gilias tradicijas turinčio šokolado gamintojo BUTLERS sėkmės paslaptis – ištikimi darbuotojai ir aukščiausios kokybės šokoladas. 

Ypatingieji šokolado kūriniai

Be prabangaus pieninio, juodojo ir baltojo šokolado asortimento, prekės ženklo BUTLERS meistrai kuria išskirtinio skonio kreminius irisus, šokoladus su minkštu įdaru, pieninio šokolado triufelius, subtiliai paskanintus stipriaisiais gėrimais, karštam šokoladui skirtus rinkinius ir sezonines šventines kolekcijas.

Pasauliniai apdovanojimai „Great Taste Awards“ yra laikomi patikimiausiais maisto ir gėrimų gamintojų apdovanojimais. Iki šiol BUTLERS sukaupė per trisdešimt „Great Taste Awards“ apdovanojimų, kurie yra tikras aukščiausios kokybės produkto ir skonio įvertinimas.

Naujienlaiškio prenumerata

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija