ANTERSDORFER

Aukščiausios kokybės ekologiški „Antersdorfer“ produktai iš geriausių grūdų. Jau penktoji karta tęsia 8-ajame dešimtmetyje pradėtą Johann’o Priemeier’io kelią ir gamina aiškios bei saugios sudėties produktus iš ekologiškų žaliavų. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar gamintojas daugiausiai dirba su vietiniais Vokietijos ūkininkais (apie 250 ekologiškų ūkių). Tokiu būdu jie tiksliai žino, iš kur ir kokios kokybės yra gaunami grūdai. Profesionalumą ir produktų atitikimą aukštiems standartams užtiktina „Biokreis“, „Regional & Fair“, ekologiškumo ir veganų sertifikatai.

„Antersdorfer“ siekia, kad produktai būtų ne tik kokybiški, bet ir skanūs, įdomūs ir džiuginantys kiekvieną dieną. Asortimente rasite įvairių kruopų, dribsnių, miltų, sėklų, sausų pusryčių ir kt.

Kiekvienoje pakuotėje vaizduojama išdidinta pirmoji produkto pavadinimo raidė. Toks dizainas slepia idėją, jog grudų kategorijoje gamintojas siūlo visko, ko reikia, nuo A iki Z.

Rinkitės iš maistingų, sveikų ir skanių „Antersdorfer“ produktų!

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą, pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Skaityti daugiau