Prekės kodas: 1G0901010031
Juodasis šokoladas su lazdyno riešutais

Juodasis šokoladas su lazdyno riešutais

BEANINGFUL
(0 atsiliepimų)
60 g

6,00 €

100,00 €/kg

Aprašymas:

„Beaningful“ juodasis šokoladas su lazdynų riešutais yra lietuviška gianduja šokolado versija. Gianduja – kakavos ir šokolado derinys, kilęs Italijoje, tačiau gerai pažįstamas ir už jos ribų. Šio šokolado gamyboje naudojamų lazdynų riešutų rūšis – Halės milžinai, užauginti Lietuvoje ir rankomis išgliaudyti. Kakava iš Dominikos Respublikos.

Šis šokoladas yra įkvėptas lietuvių mitologijos, ypač deivės Lazdonos, globojusios lazdynus, kurie Aukštaitijos regiono sutartinėse yra vadinami Gyvybės medžiais.

Kiekvienas „Beaningful“ šokoladas yra nuostabiai iliustruotas ir atspindi plytelės charakterį.

Pokalbį su šokolado kūrėju Justinu Duchovskiu skaitykite čia.

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.

Prekės kilmės šalis:
Lietuva

kakavos pupelės*, lazdynų riešutai (30 %), cukrus*, kakavos sviestas*. * žaliavos iš ekologinių ūkių. Gali būti PIENO pėdsakų. Kakavos sausųjų medžiagų ne mažiau kaip 43 %.

BEANINGFUL

„Beaningful“ šokoladus „nuo pupelės iki plytelės“ kuria Justinas Duchovskis. Pupelės kelionė iki vartotojo yra ilga, tačiau šokolado meistras siekia užtikrinti kiekvieno gamybos etapo kokybę. Gamintojas siunčiasi kakavos pupeles iš užsienio, ilgai derina receptus, ragauja, kol atranda skaniausią variantą. Justinas Duchovskis siekia išryškinti geriausias kakavos pupelės savybes ir supažindinti šokolado mėgėjus su kontrastingu kakavos pasauliu.

Kiekvienas šokoladas yra nuostabiai iliustruotas, pakuotė atspindi kakavos pupelės charakterį. Asortimente rasite įvairių šokoladų, tiek išraiškingą juodąjį, tiek pienišką ir baltąjį, praturtintus lietuviškais ingredientais. Šie šokoladai džiugina mus išskirtiniais skoniais ir skleidžia žinią apie lietuvius, kaip inovatyvių produktų kūrėjus, net toli už Lietuvos ribų.

Vertinimai ir apžvalgos
(0 atsiliepimų)
Jei norite palikti komentarą, prisijunkite.
Apie gerą šokoladą | pokalbis su „Beaningful“ šokolado kūrėju Justu Duchovskiu
Daugelis esame įpratę skaityti informaciją apie produktus. Tačiau už kiekvieno produkto slepiasi ir jo gamintojas, kūrėjas, kuris dažniausiai būna tiek pat įdomus, kiek ir produktas. Ypač smagu, kai tas kūrėjas gyvena šalia, Lietuvoje. „Beaningful“ šokola
Visi straipsniai ir receptai
* Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos. Informacija el. parduotuvės produkto aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali šiek tiek skirtis nuo informacijos, nurodytos ant prekės pakuotės. Visada rekomenduojame perskaityti ir vadovautis informacija, esančia ant prekės pakuotės. Akcinių prekių kiekis yra ribotas.