METHOD

Spalvingasis „Method“!

Tai švaros prekių gamintojas, savo veiklą pradėjęs 2001, kai du draugai, Erikas ir Adamas, užsibrėžė tikslą sukurti valymo priemonių iš saugių ingredientų stilingose pakuotėse. Jiems tai tikrai pavyko padaryti – produktai yra biologiškai skaidomi (suyrantys), didžioji dalis ingredientų yra natūraliai išgauti, o pakuočių dizaine puikiai suderintas spalvingumas ir subtilumas. Jos dar ir funkcionalios bei patogios.

Natūraliai išgautus ir biologiškai skaidomus ingredientus padeda suderinti powergreen™ technologija, kuria remiantis yra gaminamos efektyvios valymo priemonės. Kiekviena produkto pakuotė yra iš perdirbto plastiko ir panaudojus taip pat yra 100 % perdirbama. Produktai draugiški veganams. Tai saugios valymo ir skalbimo priemonės su švelnia sudėtimi.

Produktų linijoje rasite viską, ko reikia užtikrinti švarą namuose, ir nieko, kas tai padarytų aukojant aplinkos ar žmonių gerovę.

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kurie pagerina ir Jums pritaiko svetainės funkcijas, padeda analizuoti srautą, pritaikyti Jums internete rodomą reklamą. Sutikimą galėsite bet kada atšaukti, o slapukus ištrinti. Skaityti daugiau