VIVICOSI

„Vivicosi“ yra Italijoje įsikūrusi įmonė, gaminanti augalinius gėrimus nuo 1993-iųjų. Rinkitės iš augalinių pieno pakaitalų be glitimo, be pridėto cukraus, su skoniais, pavyzdžiui, lazdynų riešutų ar vanilės, su vitaminais ir kt.

Augalinių gėrimų gamybai naudojami tik aukščiausios kokybės grūdai bei riešutai, sudėtis aiški ir trumpa, joje tik reikalingiausi ingredientai. Žaliavų tiekimo grandinė trumpa, pagrindiniai ingredientai gaunami iš vietinių tiekėjų, todėl išsaugoma aukšta žaliavų kokybė ir šviežumas. Tokios žaliavos leidžia pagaminti išskirtinio skonio augalinius pieno pakaitalus. Spalvingos pakuotės patraukia akį, o paragavus tampa aišku, kad po jomis slepiasi tikras geris!

Filtrai
Kategorija
Kaina
   
Pagaminta
Savybės
Rasta prekių: 8
Rasta prekių: 8
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications