Visam ROMERO BRITTO kūrinių asortimentui nuolaidos nuo –50 %

„Plaukdamas spalvų vandenyne ROMERO BRITTO atplaukia į harmonijos salą“ – taip garsus rašytojas Paulo Coelho apibūdina gyvą ir spalvingą brazilų menininko ROMERO BRITTO stilių, kuris atspindi jo optimistinį požiūrį į pasaulį. 1963 m. Brazilijoje gimęs ROMERO BRITTO savo pirmuosius žingsnius meno pasaulyje žengė Majamyje, prisijungdamas prie gatvės artistų. Bet tik po kelionės į Paryžių ir pažinties su tokių meistrų kaip Henri Matisse‘o ar Pablo Picasso kūriniais BRITTO pradėjo individualizuoti savo techniką ir plėtoti išskirtinį stilių. Ryškių spalvų kompozicijos, iš pirmo žvilgsnio patraukiančios akį ir užpildančios stebėtoją šiluma, traukia meno gerbėjus savo neabejotina vizualine galia.

Išskirtinius ROMERO BRITTO kūrinius yra įsigiję vieni garsiausių pasaulio žmonių: George‘as W. Bushas, Angela Merkel, Arnoldas Schwarzeneggeris, Michaelis Jacksonas, Andre Agassis, Cristiano Ronaldo ir daugybė kitų.

ROMERO BRITTO yra apdovanotas Floridos valstijos meno ambasadoriaus medaliu, jis yra vienas labiausiai vertinamų menininkų. Jo šedevrų galima rasti penkių žemynų galerijose ir muziejuose. BRITTO yra pareiškęs, kad jam, kaip menininkui, pasisekė būti apdovanotam kūrybos dovana, kuria gali su visais pasidalinti kurdamas savitą geresnio pasaulio viziją.

Ilgainiui ROMERO BRITTO menas išsiplėtė iki įvairiaspalvių kasdienio naudojimo gaminių, tad menininko prisilietimo dėka raktų pakabukai, piniginės, puodukai, padėkliukai ir kiti namų apyvokos daiktai tapo tikrais meno kūriniais, galinčiais papuošti kiekvieno kasdienybę.

ROMERO BRITTO kūriniai – kupini meilės, vilties ir laimės.


Pasiūlymas galioja iki 2021 12 31 parduotuvėje ASSORTI „Ogmios mieste“ ir www.assorti.lt. Prekių kiekis ribotas. Nuolaidos nesumuojamos.

Filtrai
Kategorija
  • Namams
    • Romero Britto aksesuarai
Kaina
   
Prekės ženklas
Rodyti po: 12 24 48 100

Naujienlaiškio prenumerata

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija