Visam LILY'S KITCHEN asortimentui -20 %

LILY'S KITCHEN kuria natūraliai skanų, visavertį maistą katėms ir šunims, nes tiki, kad mūsų augintiniai verti valgyti tinkamą ėdalą, kuriame būtų daugybė maistingų medžiagų. Subalansuota gyvūno mityba yra pagrindinė sąlyga norint išlikti laimingu ir energingu. Todėl produkcijoje naudojami aukštos kokybės ingredientai padeda sukurti maistingą, skanų ir tinkamą maistą mylimiems augintiniams.

LILY'S KITCHEN kruopščiai atrenka natūraliai maistingas žoleles, kad papildytų naudingomis medžiagomis kiekvieną savo gaminį. Pavyzdžiui, medetkų žiedlapiai pasižymi puikiu antioksidaciniu poveikiu, o erškėtuogėse yra daug vitamino C. Varnalėšų šaknyse yra vertingų vitaminų ir mineralų, o rykštenių žiedai papildo visą organizmą įvairiais vitaminais. Šios ir kitos skanios žolelės padeda įnešti nuostabios įvairovės į augintinio dienos racioną.

Pasirūpinkite mylimų augintinių mityba bei pasinaudokite specialiu LILY‘S KITCHEN produkcijos pasiūlymu ASSORTI parduotuvėje „Ogmios mieste“ ir www.assorti.lt


Pasiūlymas galioja sausio 10–sausio 23 d. parduotuvėje ASSORTI „Ogmios mieste“ ir www.assorti.lt. Prekių kiekis ribotas. Nuolaidos nesumuojamos.

Filtrai
Kategorija
Kaina
   
Prekės ženklas
Savybės
Rodyti po: 12 24 48 100
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija