Universalus dėmių išėmiklis spalvotiems audiniams, Heitmann 500 g

Universalus dėmių išėmiklis spalvotiems audiniams, Heitmann 500 g

Prekės kodas: 1N0101007187

3,99 €

Universalus dėmių išėmiklis spalvotiems audiniams, Heitmann 500 g

Prieš visas dėmes pašalina raudono vyno, vaisių, sulčių, kavos, arbatos, dėmes, taipogi  žemių, žolės dėmes. Papildomos anti riebalinės savybės rūpinasi įsisenėjusių riebalinių dėmių šalinimu.

Sudedamosios dalys: 

30 % deguonies pagrindo balinimo medžiagos, enzimai. Dinatrium karbonatas sujungtas su genperoksidu (2:3).

Naudojimo instrukcija: 

1-2 dozavimo kaušelius įpilti kartu su skalbimo priemone  į skalbimo mašiną.

Mirkymui 1-2 dozavimo kaušelius ištirpinti 4 litrų vandenyje ir pamerkti drabužius 6h daugiausia 12 h, po to įprastai išskalbti.

Valant tik dėmes 1/2 dozavimo kaušelio ištirpinti 100 ml šiltame vandenyje – užpilti ant dėmės, palikti veikti, po to įprastai išskalbti.

Nenaudoti vilnai, šilkui ar odai. Paisyti tekstilės gamintojų nurodymų.

Dėmesio: ! Atsargiai: Kenksminga prarijus. Sukelia odos dirginimą. Gali sukelti alerginę odos reakciją. PATEKUS ANT ODOS, nedelsiant gerai nuplauti vandeniu su muilu. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Mūvėti apsaugines pirštines, naudoti akių (veido) apsaugą. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas.Naudojimosi metu nevalgyti, negerti, nerūkyti. Dirgina akis. PATEKUS Į AKIS: kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.Jeigu reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę.PRARIJUS: pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ / kreiptis į gydytoją. Talpyklą šalinti pagal nacionalinius teisės aktų reikalavimus.

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama elektroninėje parduotuvėje, yra bendro pobūdžio, todėl nėra tapati informacijai, nurodomai ant produkto pakuotės. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė ir gali šiek tiek skirtis nuo informacijos, nurodomos elektroninėje parduotuvėje pateiktų prekių aprašymuose. Visada rekomenduojame perskaityti ir vadovautis informacija, esančia ant prekės pakuotės. Akcinių prekių kiekis yra ribotas.

> Naujienlaiškio prenumerata <

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija