Tradiciniai itališki pyragai panetonės LOISON ir CORSINI

Panetonės – tai klasikinė prabangi itališka duona. Pyragas panetonė buvo sukurtas dar XVI a. Milane valdant Ludovikui Sfòrcai. Ruošiantis pokyliui, jo konditeris buvo paprašytas pagaminti pyragą, kuris turėjo būti tikras malonumas gomuriui. Pyrage turėjo būti panaudoti marcipanai, džiovinti vaisiai, įvairūs prieskoniai ir medus. Deja, pirmasis pyragas prisvilo, tad vargšas konditeris turėjo labai nedaug laiko rasti tobulą sprendimą.

Rūmų kulinaras pasikvietė savo mokinį Tonį, kuris buvo atsakingas už saldžios duonos gaminimą. Tada ir gimė pirmoji panetonė – rankomis pagaminta aukščiausios rūšies miltų, kiaušinių, sviesto, cukraus, mielių duona, pagardinta keliomis saujomis džiovintų vaisių ir cukatų. Kai svečiams buvo patiekta panetonė, visi vienu balsu sušuko: „Kokia ji skani!“ Taip buvo atrasta visame pasaulyje garsi saldi itališka duona, kuri kasmet per didžiąsias šventes dedama ant itališko vaišių stalo.


Pristatome du itališkų skanumynų gamintojus LOISON ir CORSINI!

Daugiau nei prieš 80-metį LOISON įmonė buvo įkurta Tranquillo Loisono. Dar šiandien jo anūkas Dario rūpinasi šeimos verslu. LOISON panetonėms visus ingredientus kruopščiai parenka Dario: šviežiausius kiaušinius, sviestą ir grietinėlę iš Italijos kalnų ūkių bei puikius itališkus miltus, cukrų ir ypatingąją „Cevia“ druską, rankomis surenkamą Adrijos jūroje, taip pat Madagaskaro vanilę. Panetonės gaminamos naudojant tradicinį raugo procesą. Kiekvieną mielinį pyragą pagaminti užtrunka iki 72 val., kad būtų išgauta puri panetonių tekstūra ir sodrus, nepamirštamas skonis.

CORSINI – tai italų šeimos įmonė, įsikūrusi žaliuojančioje Amijatos kalno viršūnėje, iš kurios atsiveria Maremos miestelio Toskanoje slėnio vaizdai. Čia, senoje Corrado ir Solidea Corsini šeimos kepykloje, 1921-aisiais ir prasidėjo CORSINI šeimos istorija. Istorija apie duoną ir sausainius, apie sviesto, pieno ir kviečių kvapą. CORSINI kepykloje kunkuliavo aistra kurti gardžiausius kepinius, laikantis senųjų itališkos šeimos tradicijų, kurių paisoma iki šiol. Per daugelį metų šeimos verslas užaugo, tačiau gamybos vieta, įmonės politika, meilė kokybei, pagarba kiekvienam gamybos etapui ir visos šeimos atsidavimas aukščiausios kokybės saldiems kepiniams liko nepakitęs.

Filtrai
Kategorija
  • Maistas ir gėrimai
    • Duonos gaminiai ir konditerija
      • Konditerija
Kaina
   
Prekės ženklas
Rodyti po: 12 24 48 100

Naujienlaiškio prenumerata

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija