Tradiciniai itališki pyragai LOISON panetonės

Istorija byloja, kad pirmasis Panettone pyragas buvo iškeptas Milane valdant Ludovico di Moro. Sykį ruošiantis pokyliui, jo konditeris buvo paprašytas pagaminti skanėstą, kuris turėjo būti tikras malonumas gomuriui. Naudojant marcipanus, džiovintus vaisius, įvairius prieskonius ir medų, pirmasis pyragas, deja, buvo sudegintas. Vargšui konditeriui liko labai mažai laiko rasti tobulą sprendimą. Jis pasikvietė savo mokinį Tonį, kuris buvo atsakingas už saldžios duonos gaminimą. Tą akimirką gimė Panettone, kai jaunasis konditeris pagamino pyragą iš aukščiausios rūšies miltų, kiaušinių, sviesto, cukraus, mielių ir kelių saujų gardžiausių džiovintų vaisių bei cukatų. Svečiams patiekus pyragą, visi vienu balsu sušuko, koks jis skanus! Taip iki šių dienų šis pyragas yra garsus visame pasaulyje bei neatsiejamas Kalėdų simbolis.

Italų prekės ženklas LOISON daugiau nei prieš 80-metų buvo įkurtas Tranquillo Loisono. Šiandien šeimos verslu rūpinasi jo anūkas Dario. Gardiesiems Panettone pyragams visus ingredientus kruopščiai parenka pats Dario: šviežiausius kiaušinius, sviestą ir grietinėlę iš Italijos kalnų ūkių bei puikius itališkus miltus, cukrų, Madagaskaro vanilę ir ypatingąją „Cevia“ druską, rankomis surenkamą Adrijos jūroje. Panettone pyragas gaminamas naudojant tradicinį raugo procesą. Kiekvieną mielinį pyragą pagaminti užtrunka iki 72 val., kad būtų išgauta puri Panettone pyragų tekstūra ir sodrus, nepamirštamas skonis.

LOISON įmonės tikslas – naujovės ir verslumas, kurie padeda plėtoti sėkmingą konditerijos verslą. Įmonės procesų skaitmeninimas bei naujos gamybos technologijos per daugelį metų paskatino nuoseklų verslo procesų valdymą ir palengvino darbą. LOISON gali didžiuotis būdami inovatyvūs Panettone pyragų kūrėjai. Tačiau prekės ženklas niekada nepamiršta, kad jų kuriamuose gaminiuose visada turi išlikti dalelė senųjų tradicijų ir ilgametės išminties, kuri padeda tęsti sėkmingą LOISON istoriją.

Susikurkite SKONIŲ KALĖDAS! Atraskite purius ir nuostabaus skonio LOISON Panettone pyragus. Assorti kviečia išbandyti ne tik jau pamėgtus tradicinius šių pyragų skonius, bet ir susipažinti su išskirtiniais, naujais. Panettone pyragai su razinomis, pistacijų kremu ir žaliąja arbata „Matcha“; su cukruotų kaštainių gabalėliais ir kaštainių kremu; su razinomis, cukruotomis citrinomis bei citrinų kremu ir daugelis kitų skonių Jūsų lauks parduotuvėse „Ogmios mieste“, „Panoramoje“, „Vilnius Outlet“ bei internetinėje parduotuvėje www.assorti.lt

Filtrai
Kategorija
Kaina
   
Prekės ženklas
Pagaminta
Rasta prekių: 11
Rasta prekių: 11
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications