Tauriųjų akmenų derinys VITAJUWEL Fijolė, vidinė harmonija
Kilmės šalis: Vokietija
Talpa: 1 vnt

Tauriųjų akmenų derinys VITAJUWEL Fijolė, vidinė harmonija

Vanduo savo tauriausia forma

74,95 €

Mes tikime gamtos dovanomis, saugome ir vertiname jas. Mūsų noras - paskatinti žmones gerti kuo daugiau vandens, tokiu būdu saugant sveikatą, grožį bei gerą nuotaiką. Su VitaJuwel kasdieninis gyvenimas taps įdomesnis, spalvingenis ir kupinas šypsenos. Nes trik sveikas žmogus geba džiaugtis gyvenimu visa širdimi. Siekime to kartu!

Dr. Masaru Emoto: " Vanduo - veidrodis gebantis mums atskleisti tai, ko nematome. "

Jokia kita medžiaga šioje žemėje nėra tokia svarbi mūsų  gerai savijautai kaip vanduo. Visi, kurie pradeda domėtis VANDENS tema, anksčiau ar vėliau susiduria su Dr. Masaru Emoto vardu. Niekas kitas nėra taip smulkiai išstudijavęs vandens esmės kaip šis Japonijos mokslininkas ir New York Times bestselerio "Žinia, kurią mums praneša vanduo" autorius. Savo entuziazmu Dr. Emoto žavėjo milijonus žmonių visame pasaulyje. Šio vandens tyrimų pradininko novatoriški darbai įkvėpė sukurti tauriųjų akmenų fijoles. Vanduo turi atmintį. Jo kokybė gali pagerėti dėl išorinio poveikio. Tai kertinis mūsų filosofijos akmuo, kuris tiesiogiai susijęs su Dr. Emoto. Partnerystės pradžioje, Dr. Emoto Europos vandens laboratorijai Hado Life Europe pateikė tauriųjų akmenų fijolių pavyzdžius.  Atliekant mokslinius tyrimus, ypač visame pasaulyje žinomų Dr. Emoto mikronuotraukų kontekste, laboratorija metodiškai atrinko ir kvalifikavo prasmingus kritalų derinius. Greitai paaiškėjo, kad Dr. Emoto vandens kristalų nuotraukos, suderintos su gaminamomis fijolėmis, tapo nuostabiais meno kūriniais. Šių nuotraukų pagrindu su savo partneriais buvo atrinkti tris ypatingi tauriųjų akmenų deriniai ir kviečiame savo klientus išbandyti Emoto Crystals fijoles.

Tai kūno ir sielos pusiausvyros derinys, kuris yra sveikatos ir gyvybingumo pamatas.
Rožinis kvarcas – tai besąlygiškos meilės sau akmuo, stiprinantis širdį, užliejantis kūną gydančia meilės šviesa. Šio tauraus akmens savybėmis praturtintas vanduo leis palaikyti gerą fizinę būklę bei savijautą.
Sukurkite harmoniją savo prote, kūne ir sieloje.

Viduje esančių akmenų svoris 60 g. Akmenys galiojimo laiko neturi.

Perkant fijolę, rekomenduojame įsigyti ąsotį ERA arba ąsotį Classic bei grandinėlę, kadangi jie pritaikyti saugiam fijolių naudojimui. Jei pasirinksite tik fijolę, yra didelė dūžio tikimybė. Dūžio atveju, gražinkite mums akmenėlius ir naują fijolę galėsite įsigyti už 50 proc. mežesnę kainą.

Elementas: rožinis kvarcas

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama elektroninėje parduotuvėje, yra bendro pobūdžio, todėl nėra tapati informacijai, nurodomai ant produkto pakuotės. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė ir gali šiek tiek skirtis nuo informacijos, nurodomos elektroninėje parduotuvėje pateiktų prekių aprašymuose. Visada rekomenduojame perskaityti ir vadovautis informacija, esančia ant prekės pakuotės. Akcinių prekių kiekis yra ribotas.

Naujienlaiškio prenumerata