Purškiamas židinio stiklo valiklis POLIBOY, 500 ml
Kilmės šalis: Vokietija

Purškiamas židinio stiklo valiklis POLIBOY, 500 ml

POLIBOY

Prekės kodas: 1N0103005414

4,99 €9,98 €/l

Purškiamas židinio stiklo valiklis POLIBOY, 500 ml

Šis POLIBOY valiklis tinka visiems židinių bei orkaičių stiklams, plytelėms valyti. Puikiai nuvalo suodžius, pelenus, apnašas, riebalus. Gelis prisitvirtina prie valomo paviršiaus, nunuvarva, yra gaivaus kvapo.

Sudedamosios dalys: 

yra kalio hidroksido, mažiau kaip 5% nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, kvapai (Limonene). Sudėtyje yra apelsinų aliejaus. Gali sukelti alerginę reakciją.

Naudojimo instrukcija: 

nenaudokite ant lakuotų ar aliuminio paviršių. Prieš naudojimą gerai supurtykite. Atidarykite antgalį. Purkškite ant valomo paviršiaus ir leiskite veikti. Po kiek laiko nuvalykite drėgna kempine arba šluoste. Itin purvinoms vietoms - pakartokite. Po naudojimo uždarykite pakuotę.

ĮSPĖJIMAI:

PAVOJINGA. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Smarkiai pažeidžia akis. Dirgina odą. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones.

PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens.

PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą šalinti pagal vietinius/regioninius atliekų tvarkymo reikalavimus.

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama elektroninėje parduotuvėje, yra bendro pobūdžio, todėl nėra tapati informacijai, nurodomai ant produkto pakuotės. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė ir gali šiek tiek skirtis nuo informacijos, nurodomos elektroninėje parduotuvėje pateiktų prekių aprašymuose. Visada rekomenduojame perskaityti ir vadovautis informacija, esančia ant prekės pakuotės. Akcinių prekių kiekis yra ribotas.

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija