Muzikinė gimtadienio žvakė JAUNTY lotusas, 1 vnt.
-30%

Muzikinė gimtadienio žvakė JAUNTY lotusas, 1 vnt.

Prekės kodas: 1N0203000862

1,39 €1,99 €

Muzikinė gimtadienio žvakė JAUNTY lotusas, 1 vnt.

Įspūdinga žvakė jūsų šventei. Iš pradžių dega žvakė, o vėliau žiedlapiai išsiskleidžia, ant jų užsidega žvakutės ir skamba muzika. 

Naudojimo instrukcija: 

šis produktas yra vidaus naudojimo fejerverkas, todėl labai svarbu prieš naudojimą perskaityti ir įsidėmėti naudojimo instrukciją bei įspėjimus ir jų laikytis. 1. Padėkite žvakę ant plokščio tolygaus paviršiaus. Jei naudosite ant torto, įsitikinkite, kad žvakė tvirtai įstatyta ir nenuvirs naudojimo metu. 2. Laikydami žvakės pagrindą ištiestoje rankoje ir atidžiai stebėdami žvakės viršutinę dalį, uždekite dagtį žvakės viduryje, naudodami degtuką arba žiebtuvėlį ištiestomis rankomis, neuždekite aplinkui centrinį dagtį esančių žvakelių, tuomet pastatykite žvakę atgal į vietą. 3. Išorinės žvakelės užsidegs automatiškai ir žiedlapiai išsiskleis. 4. Norėdami nutildyti muziką, nukirpkite varinę vielutę, naudodami žirkles. Įspėjimai: negalima parduoti jaunesniems negu 18 metų vaikams. Nesilenkite virš žvakės ir įsitikinkite, kad virš jos nėra degių objektų. Įsitikinkite, kad nėra jokių kliūčių žiedlapiams išsiskleisti. Nepalikite žvakių laikikliuose sudegti iki galo. Nepalikite degančių žvakių be priežiūros. Dekite žvakę vaikams ir gyvūnams nepasiekiamoje vietoje. Visuomet palikite 10 cm atstumą tarp degančių žvakių. Nedekite žvakės arti greitai galinčių užsiliepsnoti daiktų. Nedėkite žvakių arti karščio šaltinio. Nenaudokite, jei žvakė yra sulūžusi ar kaip kitaip sugadinta. Nedėkite tiesioginiuose saulės spinduliuose, ant karščio šaltinių, pvz., ant televizoriaus. Naudojimo metu produktas įkaista. Būkite atsargūs gesindami ugnį (turėkite omenyje, kad vaškas yra išsilydęs). Tik naudojimui viduje. Nejudinkite degančios žvakės ar kol vaškas dar nesustingęs. Degus! Vandens gyviams gali turėti toksinį poveikį. Laikykite atokiai nuo karščio šaltinių, karštų paviršių, žiežirbų, atviros liepsnos ir kitų užsidegimo šaltinių. Nerūkykite šalia. Venkite išmesti aplinkoje.

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama elektroninėje parduotuvėje, yra bendro pobūdžio, todėl nėra tapati informacijai, nurodomai ant produkto pakuotės. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė ir gali šiek tiek skirtis nuo informacijos, nurodomos elektroninėje parduotuvėje pateiktų prekių aprašymuose. Visada rekomenduojame perskaityti ir vadovautis informacija, esančia ant prekės pakuotės. Akcinių prekių kiekis yra ribotas.

Naujienlaiškio prenumerata

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija