MOLKEREI

MOLKEREI BIEDERMANN – tai pieninė Šveicarijoje, gaminanti aukščiausios kokybės ekologiškus produktus, taip pat siūlanti platų gaminių be laktozės ir veganams skirtų produktų asortimentą. MOLKEREI vardas nuo 1986-ųjų metų siejamas su naujos gamybos pieno produkcija ir išskirtine kokybe – pieninėje buvo įkurtos naujos gamybos patalpos, kurios reguliariai atnaujinamos šiuolaikine įranga.

Nuo 1989-ųjų MOLKEREI BIEDERMANN įgijo licenciją perdirbti ekologišką pieną Šveicarijoje. Prekės ženklas MOLKEREI siūlo platų ekologiškų pieno produktų asortimentą: nuo grietinės, grietinėlės, kefyro ir sviesto iki jogurto, varškės ir desertų. MOLKEREI pieno produktai gaminami ne tik iš karvės, bet ir iš avių, ožkų, auginamų Šveicarijos pievose, pieno. Ekologišką MOLKEREI produkcija mėgstama ir vertinama tiek pačių šveicarų, tiek visos Europos šalių gyventojų.

Filtrai
Kategorija
Kilmės šalis
Savybės
Rasta prekių: 1
Rasta prekių: 1
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija