MARCEL'S GREEN SOAP

Žaismingasis „Marcel's Green Soap“!

Gamintojui svarbiausia 3 dalykai: kad vartotojas gautų nuostabiai kvepiančius, efektyvius ir draugiškus gamtai produktus.

„Marcel's Green Soap“ 2015 metais Nyderlanduose įkūrė žmogus, vardu Marselis, siekdamas pagaminti saugios bei švelnios sudėties, tačiau efektyvių valymo priemonių. Jis savo veiklą pradėjo namuose, o pirmuosius produktus išvežiojo dviračiu. Galiausiai tapo lengvai atpažįstamu bei mėgstamu prekės ženklu. Vakarų Europoje Marselis pirmasis pradėjo gaminti pakuotes iš 100 % perdibto plastiko.

Valymo priemonės bei muilai gaminami iš augalinės kilmės ingredientų. Kiekvienas jų yra ypač kvapnus – sudėtis derinta ilgus metus, kad skleistų malonų, išskirtinį aromatą. O geriausia tai, kad kvapai yra natūraliai išgauti iš gamtos! Linksmos pakuotės, kurių dizaine puikiai suderintos tradicijos bei modernumas, yra 100 % perdirbamos, visi produktai bent 97 % biologiškai skaidomi. Asortimentas tinka veganams.

Filtrai
Kategorija
Kaina
   
Pagaminta
Rasta prekių: 22
Rasta prekių: 22
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications