LIVEG

„Liveg“ – „Biolab“ prekės ženklas, sukurtas skubantiems. „Biolab“ ekologiškus veganiškus produktus Italijoje gamina nuo 1991-ųjų. Gamintojas tiki, kad maistas turi būti gaminamas taip, kad nesukeltų niekam skausmo ir kad maisto gamybos industrijoje vyrautų harmonija tiek su gamta, tiek su gyvūnais. Nepaslaptis, kad žmogaus sveikata yra susijusi su tuo, ką jis valgo. Augalinė mityba yra tiek sveika, tiek tvari, o svarbiausia – skani!

Turbūt ne kartą esate girdėję, kad veganiškai maitintis yra sudėtinga, reikia gana daug laiko praleisti virtuvėje, stengtis galvojant įdomių receptų. Bet nesijaudinkite, veganiškai besimaitinantys dabar gali gyventi patogiau! „Liveg“ siūlo gausybę pusgaminių, kurie panašūs į mėsą, tačiau yra augaliniai. Patiekalus ruošdami užtruksite vos kelias minutes. Daug galvoti nereikės, produktai specialiai sukurti sumuštiniams, suvožtiniams, mėsainiams, fokačijoms, pitoms ar kitiems lengviems užkandžiams gaminti. Rinkitės iš veganiškų maltinukų, mėsos užkandžių, tofu ir kt.

Filtrai
Kategorija
Pagaminta
Savybės
Rasta prekių: 8
Rasta prekių: 8
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications