LAESK

LAESK – vienas pirmųjų ekologiškos kombučios gamintojų Danijoje. Prekės ženklo gyvavimo istorija apima ilgą laikotarpį: nuo nedidelės alaus daryklos namuose iki tarptautinės sėkmės! Nuo 2016 m. LAESK išaugo į vieną iš pirmaujančių kombučios gamintojų Skandinavijos šalyse ir šiuo metu gali džiaugtis keturiais gardžiais skoniais: avietės, ciberžolės, šeivamedžio bei imbiero. LAESK suprato, kad puikaus skonio ir mažesnio cukraus kiekio paslaptis slypi fermentacijos procese. Kombučia yra gan sunkiai paruošiamas produktas, todėl dažnai jų skoniai taip skiriasi priklausomai nuo gamintojo. Nuoseklus fermentacijos proceso išmanymas leidžia sukurti išskirtinius skonius bei pasiekti geresnės sudėties. LAESK kombučios – tai malonus balansas tarp saldaus ir sūraus, jos „gyvos“ ir nepasterizuotos.

LAESK tikslas yra gaminti gardžiausią ir geriausią savo sudėtimi kombučią gaiviųjų gėrimų rinkoje. Tikslus saldumo ir rūgštumo balansas bei mažas cukraus kiekis primena lengvą sidrą ar šampaną, tačiau iš tikrųjų yra nekaltas gaivusis gėrimas. Visada gaivus, putojantis, natūralus bei ryškus skonis, kuris patiks visiems! LAESK kombučios gamybai naudojami tik ekologiški ingredientai. Išbandykite šias kombučias ir atraskite labiausiai patinkantį skonį.

Filtrai
Kategorija
Pagaminta
Savybės
Rasta prekių: 4
Rasta prekių: 4
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications