Koncentruotas plytelių ir tarpelių valiklis POLIBOY, 500 ml
Kilmės šalis: Vokietija

Koncentruotas plytelių ir tarpelių valiklis POLIBOY, 500 ml

POLIBOY

Prekės kodas: 1N0103005407

3,99 €7,98 €/l

Koncentruotas plytelių ir tarpelių valiklis POLIBOY, 500 ml

Šis koncentruotas POLIBOY valiklis su aktyviuoju deguonimi skirtas valyti tiek grindų, tiek sienų plyteles ir jų tarpelius viduje ir lauke. Itin koncentruotas - užtenka paruošti net 20 kibirų tirpalo. Nepalieka dryžių. Produktas turi tvarumo sertifikatą (Nr. 40052776).

Sudedamosios dalys: 

yra 35% vandenilio peroksido tirpalo, mažiau kaip 5% nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, anijoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, deguonies pagrindo balinančių medžiagų, fosfonatų, kvapai (Limonene).

Naudojimo instrukcija: 

pilkite 2 dangtelius valiklio į vandenį (25 ml/5 L vandens). Tirpalu plaukite grindis, kaip įprastai, ir palikite išdžiūti. Tarpelius ir dėmes valykite neskiestu tirpalu: užtepkite, palaukite šiek tiek, kol suveiks, pavalykite gremžtuku arba šepečiu. Rūpestingai nuplaukite švariu vandeniu. Jautriems paviršiams - iš pradžių išmėginkite mažai pastebimoje vietoje. Valiklį laikykite vėsioje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių.

ĮSPĖJIMAI:

PAVOJINGA. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Smarkiai pažeidžia akis. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę. Prieš naudojimą perskaityti etiketę. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones.

PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją. Turinį/talpyklą šalinti pagal vietinius/regioninius atliekų tvarkymo reikalavimus.

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama elektroninėje parduotuvėje, yra bendro pobūdžio, todėl nėra tapati informacijai, nurodomai ant produkto pakuotės. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė ir gali šiek tiek skirtis nuo informacijos, nurodomos elektroninėje parduotuvėje pateiktų prekių aprašymuose. Visada rekomenduojame perskaityti ir vadovautis informacija, esančia ant prekės pakuotės. Akcinių prekių kiekis yra ribotas.

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija