Kiekvienoje dovanoje – gurmaniški skoniai

Nustebinkite savo artimuosius ir draugus gurmaniškais ASSORTI dovanų rinkiniais. Paruošėme jums net penkiolika išskirtinių dovanų rinkinių: 5 mažuosius, 5 vidutinius ir 5 didžiuosius rinkinius. Kiekvienas rinkinys sukurtas su atida ir supakuotas į unikalaus dizaino šešiakampes ar stačiakampes dėžutes su permatomu langeliu ir apjuostas satino juosta su ASSORTI logotipu.

Žmogui ar šeimai, mėgstančiai makaronų patiekalus, parinkite vieną iš trijų rinkinių su išskirtinės kokybės itališkais makaronais BELLA ITALIA, kurie nudžiugins ne tik skoniu, bet ir ypatinga kaspinėlių forma bei spalvomis, kurias suteikia burokėliai, ciberžolė, aitriosios paprikos, špinatai ir sepijų rašalas. Kiekviename rinkinyje rasite vis skirtingus priedus, kurie puikiai derės prie makaronų: ypač tyrą alyvuogių aliejų, švelnų balzaminį kremą, burnoje tirpstantį baklažanų ir permezano padažą ar smulkintus trumus TARTUFI JIMMY, kurie bet kokiam patiekalui suteiks prabangų trumų aromatą ir skonį.

Žmogui, vertinančiam gurmaniškiausius produktus ir norinčiam išbandyti dar neatrastus skonius, padovanokite rinkinį su saldžiai sūriu figų čatniu, kreminiu antienos riletu, svogūnu džemu ar Prancūzijoje ypač vertinamu prekės ženklo CASTAING garsiuoju ančių kepenėlių „foie gras“.

Taip pat daugelyje rinkinių rasite kokybiškų saldumynų, kavos ar arbatos: figas juodajame šokolade, vaisių ir migdolų sūrį, itališką kavą MORETTINO, prancūzišką arbatą LA MAISON DU THE ar jau daugelio ASSORTI klientų atrastais ir įvertintais airiškais šokoladinių saldainių rinkiniais BUTLERS ar prancūziškais triufeliais COMPTOIR DU CACAO.

Parodykite nuoširdų dėmesį tiems, kuriuos branginate.

Filtrai
Kategorija
  • Alkoholiniai gėrimai
Kaina
   
Prekės ženklas
Rodyti po: 12 24 48 100

Naujienlaiškio prenumerata

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija