Įvairios kilmės dėmių valiklis DELPHIS, 700 ml
Kilmės šalis: Didžioji Britanija

Įvairios kilmės dėmių valiklis DELPHIS, 700 ml

Prekės kodas: 1N0103005019

6,99 €9,99 €/l

Įvairios kilmės dėmių valiklis DELPHIS, 700 ml

Šis DELPHIS valiklis padės įveikti daugelį dėmių. Pagamintas augalinių ir tvarių bei atsinaujinančių išteklių pagrindu. Jo stipriai įsiskverbiančios putos pašalina lipnius likučius, batų paliekamus brūkšnius, permanentinio markerio žymes ir kitas itin sunkiai valomas dėmes, kad paviršiai liktų visiškai švarūs.

Sudedamosios dalys: 

Sudėtyje yra mažiau kaip 5% nejoninių paviršiaus aktyviųjų medžiagų.

Naudojimo instrukcija: 

užpurkškite nedidelį kiekį ant drėgnos šluostės ir valykite paviršius. Ant labiau užterštų vietų purkškite tiesiai, palikite kurį laiką ir nuvalykite. Ant pakuotės pagaminimo data.

ĮSPĖJIMAI:

ATSARGIAI. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Sukelia smarkų akių dirginimą. Dirgina odą. Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas. Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones.

PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens.

PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jeigu sudirginama oda: kreiptis į gydytoją. Naudoti tik kaip nurodyta. Nemaišyti su kitomis cheminėmis medžiagomis.

Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama elektroninėje parduotuvėje, yra bendro pobūdžio, todėl nėra tapati informacijai, nurodomai ant produkto pakuotės. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė ir gali šiek tiek skirtis nuo informacijos, nurodomos elektroninėje parduotuvėje pateiktų prekių aprašymuose. Visada rekomenduojame perskaityti ir vadovautis informacija, esančia ant prekės pakuotės. Akcinių prekių kiekis yra ribotas.

Naujienlaiškio prenumerata

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija