ISWARI

2010 m. buvo sukurtas portugalų prekės ženklas ISWARI. Jis greitai tapo supermaisto rinkos lyderiu, savo unikalia filosofija ir produktais įsitvirtinęs daugiau nei 18-oje šalių. ISWARI įkūrėjas Gonçalo Sardinha savo sėkmės istoriją pradėjo gamindamas produktus savo šeimai ir draugams. G. Sardinha iki šiol tiki savo svajone – kurti Portugalijos ir viso pasaulio žmonėms supermaisto produktus, kurie pakeistų tūkstančių žmonių gyvenimo būdą.

Supermaistas – tai maisto produktai, turintys daug mikroelementų, itin naudingų sveikatai: vandenyje ir riebaluose tirpių vitaminų, mineralinių druskų ir oligo elementų. ISWARI produktai apima platų asortimentą: nuo sveikų pusryčių mišinių, proteino miltelių iki detoksikacijai skirtų produktų ir sveikų užkandžių. ISWARI produktuose nėra žmogaus sveikatai kenksmingų ingredientų, gyvulinės kilmės medžiagų, sojos, pieno, glitimo ar rafinuoto cukraus.

ISWARI senovės sanskrito kalba reiškia „deivę“, simbolizuojančią tris vertybes: sveikatą, skonį ir išmintį.

Filtrai
Kategorija
Kaina
   
Pagaminta
Savybės
Rasta prekių: 41
Rasta prekių: 41
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications