HEIMATGUT

HEIMATGUT filosofija teigia, kad valgyti sveikiau yra lengva! Šio prekės ženklo istorija prasidėjo tuomet, kai du draugai, Aryanas Moghaddamas ir Maurice'as Fischeris, prekių lentynose pasigedo išskirtinių, nenuobodžių skonių bei sveikų traškučių alternatyvų.

HEIMATGUT produkcijos tikslas padidinti sveikesnio maisto susidomėjimą, siūlyti geresnes alternatyvas su aukštos kokybės ekologiškais produktais bei trumpesniu ir lengviau suprantamu ingredientų sąrašu. HEIMATGUT tiki, kad ekologiški produktai neturi būti nuobodūs, o geram skoniui nebūtini jokie skonio stiprikliai ar dirbtiniai priedai. Prekės ženklas aktyviai prisideda prie aplinkos ir klimato apsaugos, todėl visi užkandžiai yra ekologiški, veganiški ir 100% be dirbtinių priedų.

Kviečiame susipažinti ir atrasti naujuosius HEIMATGUT ekologiškus kukurūzus ir traškučius! Išskirtinių skonių HEIMATGUT asortimente rasite nuo spragintų kukurūzų su kokosų aliejumi ir cinamomu iki žemės riešutų ir bolivinės balandos traškučių!

Filtrai
Kategorija
Kaina
   
Kilmės šalis
Savybės
Rasta prekių: 7
Rasta prekių: 7
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija