Grand'Mère – tradiciniai aukščiausios kokybės makaronai!

Assorti lentynas papildė naujienos iš Prancūzijos. Kviečiame susipažinti su Grand'Mère – tradiciniais aukščiausios kokybės makaronais gaminamais tik iš laisvai laikomų vištų kiaušinių ir kietųjų kviečių miltų. Grand'Mère makaronai negali būti pagaminti niekur kitur pasaulyje, jie žymimi saugomos kilmės nuorodos ženklu Pâtes d'Alsace.

Grand'Mère makaronus gaminantis Heimburger šeimos verslas prasidėjo prieš daugiau nei 70 metų ir ligšiol pagarba kokybei, tradiciniai receptai ir aistra Pâtes d'Alsace yra perduodami iš kartos į kartą. Vienas iš pagrindinių motto, kuriuo vadovaujasi ši šeimos įmonė yra “namų dvasia, tradicijos ir kokybė”. Tradicijas derinant su naujausiomis technologijomis Grand'Mèr makaronai ypatingi savo auksine spalva ir unikaliu skoniu tapo puikiai atpažįstami gastronomijos pasaulyje.

Į Assorti ativežėme visas pagrindines Grand'Mère makaronų linijas – klasikinę, gaminamą su septyniais šviežiais kiaušiniais kiekvienam kilogramui miltų, ekologišką, pilno grūdo ekologišką, Mini, L'Alsacienne dėžutėje ir  Terroir, o skubantiems galime pasiūlyti aukščiausios kokybės makaronų, kuriuos paruošite per 3 minutes! Mėgstantiems Pâtes su padažu būtinai siūlome išbandyti Terroir liniją – makaronai valcuoti ypatingu senoviniu būdu, tad jų paviršius suformuotas taip, kad tobulai susijungtų su padažu!

 

Filtrai
Kategorija
  • Maistas ir gėrimai
    • Bakalėja
      • Makaronai
  • Sveikesnė sudėtis
    • Ekologiška
Kaina
   
Prekės ženklas
Savybės
Rodyti po: 12 24 48 100

Naujienlaiškio prenumerata

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija