CRUDOLIO

„Crudolio“ jau daugiau nei 25 metus gamina šalto spaudimo sėklų ir vaisių aliejus. Aukštų kokybės standartų laikymasis, greitis ir nuodugnus įsigilinimas į aliejaus gamybos specifiką užtikrino vartotojų pasitikėjimą gamintoju, kurio pagrindinės vertybės yra gamta ir žmogus bei pagarba žemdirbystei.

Jei tik įmanoma, žaliavas „Crudolio“ gauna iš vietinių Italijos ūkių, tačiau kai kurios sėklos ar vaisiai perkami iš kitų šalių tuo atveju, kai ten labiau išsivystęs tam tikros rūšies auginimas. Tai leidžia prisidėti prie besivystančių šalių ekonomikos skatinimo.

„Crudolio“ asortimente galima rasti net apie 50 skirtingų šalto spaudimo, taip pat dezodoruotų aliejų, padažų ir acto. Verta rinktis būtent šį gamtinoją, nes aliejai spaudžiami mechaniškai ir yra nerafinuojami, tai reiškia, kad išlaiko savo maistines ir organoleptines savybes. Aliejuose gausu vitaminų, mineralų ir kitų vertingų medžiagų, kadangi jie spaudžiami šaltai (žemesnėje nei 42 °C temperatūroje), nenaudojant cheminių tirpiklių. Didelė dalis asortimento yra ekologiška.

Filtrai
Kategorija
Kaina
   
Pagaminta
Savybės
Rasta prekių: 11
Rasta prekių: 11
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications