CROLL&DENECKE

CROLL & DENECKE yra vokiečių prekės ženklas, kurio istorija prasidėjo 1897 m., kai Gustav Croll ir Theodor Denecke nusprendė importuoti natūralias kempines iš Graikijos Viduržemio jūros gelmių į Brėmeną ir čia jas apdirbti rankomis. Dėl savo patvarumo, universalumo ir itin didelio švelnumo odai, natūralios kempinės iki šių dienų yra laikomos tikru gamtos stebuklu. CROLL & DENECKE per daugelį metų išplėtė savo gaminių asortimentą, įtraukdami tausojančius SPA ir namų apyvokos produktus.

CROLL & DENECKE pagrindas – tvarumas. Tai atsispindi ne tik pačioje produkcijoje, bet ir prekės ženklo veikloje. Prekės ženklas skiria daug dėmesio kelioms pagrindinėms vertybėms:

MEILĖ GAMTAI

Natūralios kempinės yra biologiškai skaidžios, gerai prižiūrimos tarnauja ilgus metus. Taip pat jos gali būti naudojamos ne tik odos priežiūrai, bet ir buityje. CROLL & DENECKE savo gaminiams pasikliauja tik itin aukštos kokybės, odai nekenksmingas ir tvarias medžiagas, taip saugant ir mylint gamtą.

ŠVELNUS DERLIAUS NUĖMIMAS

Prekės ženklui itin svarbi švelni, rūpestinga ir tvari natūralių kempinių gavyba bei ekologinės pusiausvyros išsaugojimas. Derlius nuimamas tik du kartus per metus, kai kempinės pasiekia tinkamą minimalų dydį, o jos šaknys paliekamos. Derliaus nuėmimas yra kontroliuojamas ir atidžiai prižiūrimas, kad nebūtų padaryta žala gamtai.

ALTERNATYVI PAKUOTĖ

Pastaraisiais metais CROLL & DENECKE didelę dalį plastikinių pakuočių pakeitė tausojančiomis alternatyvomis. Ilgalaikis prekės ženklo tikslas yra pilnai atsisakyti plastikinių pakuočių, taip mažinant plastiko taršą. Jau dabar įmonė sutaupo apie vieną toną plastiko atliekų per metus.

ILGALAIKIS BENDRADARBIAVIMAS

CROLL & DENECKE vertina ir puoselėja ilgalaikius santykius su savo verslo partneriais bei darbuotojais. Daugelis jų sėkmingai kartu dirba jau ištisas kartas. Lojalumas ir darna yra vienos pagrindinių įmonės vidininės kultūros dalių.

Filtrai
Kategorija
Kaina
   
Kilmės šalis
Rasta prekių: 27
Rasta prekių: 27
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija