BIOZENTRALE

Didesnė nei 40 metų patirtis! 1976 m. Vokietijoje buvo įkurta įmonė „Bio-Zentrale Naturprodukte GmbH“. Nuo to laiko tai viena iš pirmaujančių ekologiško maisto bendrovių Vokietijoje.

Plataus spektro ekologiškos produkcijos gamintojas tiekia daugiau nei 200 prekės ženklų „Biozentrale“ ir „Biokids“ produktų. „Biozentrale“ produktai kuriami iš ekologiniuose žemės ūkiuose auginamų žaliavų, siekiant kuo minimalesnio poveikio gamtai ir maksimaliausios naudos žmogui. Visi „Biozentrale“ produktai yra pagaminti ekologinę gamybą reglamentuojančių teisės aktų nustatyta tvarka.

Ekologiškų prekės ženklo „Biozentrale“ produktų asortimentas labai platus: nuo įvairiausių sėklų, kruopų, makaronų, miltų, skaniausių užtepėlių, aliejaus, padažų, sirupų ir sultinių iki traškių dribsnių, trapučių, spragintų kukurūzų, batonėlių, vaisių skiltelių ir kitų sveikuoliškų užkandžių. Visa produkcija – aukščiausios kokybės ir atitinkanti ekologiškų produktų ES reikalavimus.

Prekės ženklo „Biozentrale“ tikslas – daugiau nei tik ekologiški produktai. Gamintojas prisideda prie kruopštaus gamtos tvarkymo ir pasitiki ilgalaikiu bei sąžiningu bendradarbiavimu su savo tiekėjais ir klientais. Pagarbus elgesys su žmonėmis, gyvūnais ir aplinka „Biozentrale“ gamintojams yra savaime suprantamas dalykas.

Filtrai
Kategorija
Kaina
   
Pagaminta
Savybės
Rasta prekių: 36
Rasta prekių: 36
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications