Avių ir ožkų pieno sūris FETA DOP, brandintas 60 d.
Kietumas: Minkštas
Pagaminta: Graikija

Avių ir ožkų pieno sūris FETA DOP, brandintas 60 d.

KISSAS

1 kg

Prekės kodas: 408910

37,55 €/KG
Nurodykite pageidaujamą svorį

„Kissas“ pasterizuoto avių ir ožkų pieno sūris FETA DOP, brandintas 60 dienų, yra gaminamas Graikijoje laikantis senų tradicijų. Lėtas brandinimas ąžuolinėse statinėse užtikrina deguonies judėjimą į sūrį ir tai padeda formuotis išskirtinėms organoleptinėms savybėms. Tai pieniško skonio, kiek aitrus ir sūrus baltas minkštas sūris. Rekomenduojame įmaišyti į sriubas, daržovių salotas, makaronus, naudoti gaminant sūrias tartaletes, užbarstyti ant keptos mėsos. Skanu patiekti ir tiesiog aplietą alyvuogių aliejuje kartu su alyvuogėmis, paprikomis bei krekeriais. Riebumas 43 %.

Turi PDO (Protected Denomination of Origin / Saugoma kilmės vietos nuoroda) ženkliuką, suteikiamą tik tokiems produktams, kurių kokybė ir savybės išskirtinai priklauso nuo jo kilmės vietos, o pavadinime yra geografinę kilmę žymintis vietovardis. Visos produkto gamybos stadijos (nuo žaliavų gamybos iki perdirbimo) turi būti atliekamos toje vietovėje.

Gamybos procesas. Į pieną yra pridedama startinių kultūrų (fermentų), tada jis kaitinamas iki 35 °C temperatūros. Jam įkaitus yra įpilama šliužo fermento, tada formuojasi varškė. Vėliau varškė yra susmulkinama ir patalpinama į medžiaginį audinį, kad pieno išrūgos galėtų nutekėti. Po kelių valandų varškė yra supjaustoma ir sūdoma sausai. Tada kelias dienas ji yra paliekama ąžuolinėse statinėse, kad įsigertų druska. Tada varškė yra panardinama į sūrymą. Galiausiai sūris paliekamas brandintis 60 dienų toje pačioje ąžuolinėje statinėje.

Sudedamosios dalys: 

pasterizuotas avių PIENAS 85 %, pasterizuotas ožkų PIENAS 15 %, druska, šliužo fermentas (rennet), bakterinės kultūros.

Laikymo sąlygos: 

Laikyti ne aukštesnėje nei 8 °C temperatūroje.

Energinė vertė 1075,00 kJ / 256,93 kcal
Riebalų 21,00 g
- iš jų sočiųjų riebalų rūgščių 15,70 g
Angliavandenių 0,00 g
- iš jų cukrų 0,00 g
Baltymų 17,00 g
Druskos 2,80 g
Realios prekės išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje. Prekės, kurias gausite, gali būti kitokioje pakuotėje bei kitokios išvaizdos ar formos. Informacija produkto aprašyme, kuri pateikiama elektroninėje parduotuvėje, yra bendro pobūdžio, todėl nėra tapati informacijai, nurodomai ant produkto pakuotės. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė ir gali šiek tiek skirtis nuo informacijos, nurodomos elektroninėje parduotuvėje pateiktų prekių aprašymuose. Visada rekomenduojame perskaityti ir vadovautis informacija, esančia ant prekės pakuotės. Akcinių prekių kiekis yra ribotas.

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications