ANTERSDORFER

Aštuntajame dešimtmetyje ekologiškų produktų pradininkas Johannas Priemeieris, ANTERSDORFER malūną pradėjo naudoti tik 100 % ekologiškiems grūdams. Tuo metu, dar beveik niekas nekalbėjo apie ekologinį ūkininkavimą ir ekologiškų produktų naudą.

Jau penktoji karta tęsia Johannas Priemeieris kelią ir gamina tik ekologiškus produktus. ANTERSDORFER įmonė kaip ir pradžioje, taip ir dabar, daugiausiai dirba su savo regiono ūkininkais (apie 250 ekologiškų ūkių). Tokiu būdu jie tiksliai žino, iš kur ir kokios kokybės yra gaunami grūdai.

ANTERSDORFER supranta, kad jų tiekiami produktai visada turi būti besąlygiškos kokybės ir atitikti aukščiausius standartus. ANTERSDORFER įmonei malonumas yra svarbiausias prioritetas. Jie žino, kad valgymas turi būti įdomus, malonus ir suburtų artimus žmones.

ANTERSDORFER miltams daugiausiai naudoja jų regione užaugintus grūdus. Šie miltai pažymėti „Biokreis“ ir „regional & fair“ ženkliukais.

ANTERSDORFER užtikrina geriausios kokybės grūdus ir grūdų produktus. Nesvarbu, ar tai būtų regione užauginti rugiai, avižos, ar egzotiški grūdai, tokie kaip kuskusas ir bulguras. Jie pasisako tik už aukštos kokybės produktus.

ANTERSDORFER asortimente rasite ir veganiškų miltų mišinių keksiukams, blynams bei pyragams. Taip pat įvairių augalų sėklų, ekologiškų pupelių, lęšių, ryžių, rizoto su grybais ir daržovėmis, įvairių dribsnių: nuo 5 grūdų, pilno grūdo miežių, avižų iki kukurūzų ar speltos. Pusryčiams ANTERSDORFER siūlo maistingus sausus pusryčius su įvairiomis sėklomis, avietėmis ar braškėmis.

Išsirinkite savo mėgstamiausius ANTERSDORFER produktus!

Filtrai
Kategorija
Kaina
   
Pagaminta
Savybės
Rasta prekių: 59
Rasta prekių: 59
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications